• 13570
  maalesef ezbere yorum yapan yazarlar barındıran sözlük. 19 ocak 2020 galatasaray denizlispor maçının ilk yarısında ileride ömer bayram, emre akbaba ve falcao çoğu topu ezdi ama en çok eleştirilen feghouli.

  emre hazır değil, etkisiz bir oyun ortaya koydu ki uzun süreli sakatlıktan dolayı normal bu. aldığı topları takım arkadaşlarına aktaramıyor. ama gol attığı için sanki mükemmel oynamış yorumları yapılıyor.

  ömer sol kanatta saçmalıyor. çok top kaybı yapıyor. topu ayağından sürekli açıp kaptırıyor. maçın en iyisi ilan ediliyor.

  feghouli gayet verimli oynuyor ama hep aynı yorum; paşamız yürüyor. feghouli dişlerini sıkıp, kafasını yere gömüp, koşacak bir oyuncu değil, hiç olmadı.

  yani anlamıyorum, neden kendi oyuncumuzu takıntı haline getiriyoruz, neden kendi oyuncumuzdan nefret ediyoruz? bu bir tek feghouli için de geçerli değil. biri eleştirdi mi başlıyoruz hemen peşinden. resmen twittera döndü burası.

  edit: düzeltme.
 • 13572
  son iki dakika köşe gönderi civarı top saklamayı acziyet olarak algılayan, yaptığı eleştirileri temel bir nedene bağlamıyor olmasına rağmen aksini düşünen yazarlara bolca giydirmeli entry yollayan yazarları görmekten üzüldüğüm platform. her yazarımızın özgürce fikirlerini belirttiği, fakat nedensiz safsatalar veya ezber yorumlardan kaçındığı günler dileğiyle.