• 13355
  tanınmaz durumda olan sözlük. adını ilk defa gördüğüm adamlar onu gönderiyor, bunu getiriyor, on bire karar veriyor, taktiğe tekniğe karar veriyor, değişikliklere karar veriyor. fatih terim'in kendisini, formunu, kariyerini sorguluyor. her hafta bazı futbolculara sarıyorlar, sıkıldık artık. sadece burada değil aslında bu pespayelik tüm sosyal medyada hakim ama insan buranın biraz daha farklı olmasını istiyor öyle olması gerektiğini düşünüyor.
 • 13356
  eskiden sadece puan kayıplarından sonra yangına dönerdi, şimdi kazansak da dönüyor. eleştirilere karşı değilim fakat bir başlığa yazmadan önce benzer şeyler yazılmıştı diye bakılması gerekiliyor. diğer türlü

  çok kötü futbolcu

  rezalet

  hemen gönderilsin

  baya baya kötü futbolcu

  çöp

  sözlükteki başlıklar buna benzer hale geliyor.
 • 13357
  yine bir maçın ardından sözlüğün "futbol ulemalarıyla" dolu olduğunu gördüğümüz platform. fatih terim'i kariyerini sorgulayan mı ararsın, hocanın taktik bilgisi olmadığını söyleyen mi arasın, var da var yani. galatasaray futbol takımı tarihinin en iyi futbolunu fatih terim döneminde oynamıştır. hocanın formsuz olduğu söylendiği son iki sezon da bile şenol güneşli beşiktaşı ile abdullah avcılı başakşehiri geride bırakıp şampiyon yapmıştır. ancak ona yapılan eleştiriler biraz art niyetli geliyor bana.
 • 13358
  iyice artan saçma sapan yorumlar yüzünden galatasaray sevgisi olmasa durulmayacak yer olmuştur. eskiden kaybedince yangın yeri olurdu artık kazanınca da. bunda iki yıldır gelen şampiyonluğun verdiği doymuşluk ve premier lig izleme sonucunda aynı oyunu beklemek de var. takımımızın en zirve noktası 2000'di. o yıldan sonra tek tük yıllar dışında doğru düzgün top oynamadık. kaos futbolu ile şampiyon olduk olmaya da devam edeceğiz.
 • 13360
  kazanmak ve kaybetmekten öte galatasaray'ı iyi görmek isteyenlerin skora göre yorum yapmadığı sözlüğümüz.

  insanların amacı asıp kesip kelle almak değil. evet aramızda illa troller vardır ortalığı karıştırmaya çalışan ama galatasaray taraftarının isyanı sahada gördüğü şeye arkadaşlar. bunu kabul etmedikçe her şeye yangın, ıyy tü kaka demeye devam edeceksiniz maalesef.

  2 senedir hiçbir şey izlemiyoruz. hocanın devraldığı takım kendisin değildi zamana ihtiyacı vardı. şuan takımın yüzde doksanı kendi seçtiği isimlerden kurulu. buna rağmen hala çıkıp ocak'a kadar beklesinler diyor. kaç transfer sezonu daha beklenecek? oynadığımız şeye ne zaman futbol diyeceğiz biz? kim istiyor abi kaos futbolu? burada bir şekilde şampiyonluğa ulaştırıyor seni eyvallah ama ee sonra? avrupada son 30 maçın 2 tanesini kazanabilmişsin. bu mu türk olmayan takımları yenmek için kurulan galatasaray?

  buna razıysanız dile getirebilirsiniz hiçbir problem yok ama izin verinde insanlar olumsuz gördüklerini de yazabilsin şu sözlükte. çünkü kazanmamıza rağmen işler güllük gülistanlık değil. mavi boncuk dağıtacak zamanlarda değiliz. ama olmak istiyoruz. hocamızdan maç sonunda gerçek bir şeyler duymak istiyoruz.

  galatasaraylıların bu kadarını istemeye hakkı yoksa, burada bunları dile getiremeyecekse söylensin ben bireysel olarak kabul edip yazarlığımı sonlandıracağım.