• 13339
  bizim genel sıkıntımız ne?

  oyun planı olmamasını bir kenara koyalım. finansal fair playdir borçlardır falan. zor bir kura çekişimizi, makasın giderek açılmasını...

  bu ligin şuan kimin üzerine oynandığını düşünüyorsunuz?

  düşündüğünüz takım galatasaray mı?

  dün oynanan 22 eylül 2019 yeni malatyaspor galatasaray maçında neden levent şahin’in yanında (80) civarı entry varken arda kardeşler’in yanında (30) civarı entry vardı?

  bizim sorunumuz da burda başlıyor. fenerbahçe 16 eylül 2019 alanyaspor fenerbahçe maçını kötü bir oyunla kaybetmiş. kural hatası olmayan pozisyon için bile kural hatası diyerek tff’ye başvurmuş. hakem üzerinde baskı tamamen. ve ertesi hafta 21 eylül 2019 fb ankaragücü maçını hakem hatası sayesinde kazanmış.

  bugün oynanan malatya maçında neyi sayalım: geçiştirilen kırmızı kart(ömer bayramın pozisyonu), geçiştirilen penaltı(andone), olmayan faulden yenen gol?

  ama bir dakika oyuncu değişiklikleri hakem hatasından daha önemli. o kadar pozisyona girmişiz 11-10 savaşmamız gerekirken 11-12 savaşmışız ama biz galatasaray’ız ya oyuncu değiştirirken hata yapamayız...

  gerçekleri bir an önce görüp kendimize gelelim . ince değil kalın kalın doğranmışız. ben oyuncu değişiklikleri hatasızdır demiyorum, çok güzel oynadık hiç demiyorum ama gerçekleri görün. daha 5. haftadan hal böyleyken ilerleyen haftalarda durumumuz daha vahim olabilir.