• 13156
  şu sıralar oldukça gergin bir ortama sahip olduğunu gördüğüm güzel sözlüğümüz. gerek transfer süreçlerinde yaşananlar yüzünden, gerek son hazırlık maçında alınan sonuç üzerinden yönetime sallayanlar, bu kulübe hem futbolcu hem teknik adam olarak yıllarca emek vermiş, kupalar kazandırmış imparator fatih terim’e dahi saygısızlık yapanlar..
  lütfen biraz sakinlik arkadaşlar. stresi, siniri olanlar twitter ortamında ki ergen fenomenlerle dertleşebilir. aklı başında, sakin yazarları okumak istiyoruz. gereksiz gerginleri değil..
 • 13157
  yine yangın yerine dönmüş sözlüğümüz. neden oldu bilmiyorum, iki gündür futbol gündeminden uzağım, birisi açıklarsa sevinirim.

  biraz daha sakin olunmalı yalnız. futbol için 18 gün büyük bir süredir. takımlarda transfer döneminin sonlarına doğru istemedikleri oyuncuyu takımdan biraz daha rahat bırakırlar. yönetimin bazı transferleri iyi bazılarını kötü yönettiğini gördük. 1 eylül olsun, birlikte eleştiririz.
 • 13158
  son zamanlarda yazmaktansa bol bol okumayı tercih ettiğim sözlüğümüzde "tarih tekerrür eder mi?" sorusu yankılanıyor. yazardan yazara sesin şiddeti değişiyor tabi. ben transferin son gününü bekleyeceğim, ligin ilk haftalarını da atlatmış olacağız ve oyun şablonuna yönelik görüşlerimiz de dayanak bulacak böylelikle.
 • 13159
  olan şu:

  tüketim toplumunun bir parçası olan transfer taraftarları 2 haftadır yeni isim, özellikle de falcao gelmediğinden elleri ayakları titremeye başladı.

  haspam lisedeki arkadaşına, iş arkadaşına "olm falcaooo" diye hava atamayacak ya, bunun suçlusunu arıyor kendince.

  kendinizi tatmin etmek için sözlüğü becermekten daha iyi seçenekler var arkadaşlar.

  bilin istedim.