• 13083
  son dönemde enteresan bir şekilde sabahında bu platformda gündeme getirilen kulübümüzle alakalı alakasız isimler öğleye doğru sosyal medyada akşama doğru ise trtspor, aspor gibi kanallarda flaş haber olarak giriliyor.

  gurrpegi ve kaideyi taciz eden istisna gibi ünlü yazarlarımız bir entry girmeye görsün, üzerine bizler de birşeyler karalayıp gündeme getirdik mi, bir kaç sonra taraftar hesaplarından biri kaynaksız tweet atıyor ve zincirleme reaksiyon başlıyor.

  wanyama ve duncan gibi isimler de ilk burada gündeme geldi ve hızla gerçekten bir hamlemiz varmış gibi yayıldı. wanyama gibi bir adamın gelme şansı yok arkadaşlar. bana biraz kendimiz çalıp kendimiz oynuyormuşuz gibi geliyor.

  aslında bu garip durumun gerçekliğini bugün hemen teyit de edebiliriz. blaise matuidi başlığına gurrpegi hayırlısı yazsın. kaide puzzlein eksik parçası desin girelim 50 tane entry akşam haberleri açıp izleyelim. var mısın galatasaray sözlük troll ekibi akşam trt'ye çıkıyoruz? eğer organizasyon olursa bu entry kendini imha edecek.
 • 13089
  şu anda ekşi sözlükte gündem olmuş sözlük. sözlük yazarlarımızdan bir arkadaşımız ekşi'de şöyle bir enrty paylaşarak tebessüm ettirmiştir.

  --- alıntı ---
  türkiye'de internet aleminin en kral sözlüğüdür. siz burda birbirinizin anasını sikerken adamlar orda samimi bir aile ortamı kurmuşlar.

  burda biri " baba oluyorum sözlük, çocuğum olacak yakında " yazsa, diğerleri hemen ya " daha geçen gün sikmiştim karını, demek ki benden önce biri koymuş " yazar ya da başka bir şekilde mutlaka dalga geçer.

  ordakiler tek tek tüm samimiyetleriyle tebrik ediyorlar. birbirlerine başsağlığı diliyorlar, dertleşiyorlar, başlık altlarında küfür yok, saygı çerçevesinde hareket ediyorlar.

  siz anca am düşürmeye çalışın ekşi sözlük'te. zaten burda çoğunluk erkek, çoğu zaman bu çabanızın sonucu bir çift taşak oluyor ya neyse. en azından galatasaray sözlük'te küfür yok; başlıklar am, göt kokmuyor burdaki gibi.

  beyefendi diyor ki belhanda'yı alex'ten daha iyi gören ergenlerin dolu olduğu sözlük. "

  bre amına koduğumun malı madem koca sözlükten 1-2 tane kötü entry seçiyorsun, demezler mi adama ekşi sözlük denen çukurda her tür pis adam var bunu en iyi sen biliyorsun diye ? kıyaslasan burdaki karaktersiz it kopuk sayısı galatasaray sözlük'teki toplam yazar sayısıdan bile fazla çıkar yarrak kafa.

  tanım: ekşi'de birbirinin anasını siken yazarların kıskandığı güzel oluşum. yazarı olmaktan gurur duyuyorum.
  --- alıntı ---
 • 13092
  zannediyorum ki en bilinen galatasaray taraftar forumu bu mecra. hal böyle iken spor kanallarının taraftarın beklentisini buradan takip edip ona göre pozisyon alması pek de garip değil. günümüzde tık kazanmak doğru ve dürüst bir gazetecilik yaklaşımıyla değil, sansasyonel haberler ile gerçekleşiyor.
 • 13093
  kalite kokan, kaliteli insan sayısının ülkede en fazla olduğu mecra olan sözlüktür kendisi. 3 günde burdaki kadar mantıklı konuşabilen, özel mesajlarda kibarca futbol tartışan insanları daha önce hiç bir yerde görmedim. başka bir dünyadan falan mı yazıyorsunuz, bu sözlüğü uzaylılar mı kurdu abi, nerde bu güzel insanlar normalde diyesim geliyor.