• 12795
    bence artık sözlük olarak, yabancı propagandasına karşı olduğumuza dair nedenleriyle beraber sosyal medyada paylaşılmak üzere güzel bir bildiri paylaşmamız lazım.

    türk futbolseverlerinin ciddi bir bölümü yabancı sınırlamasına karşı. sadece galatasaray olarak düşünmeyin. fenerbahçelisi, beşiktaşlısı, trabzonlusu, anadolu takımlarının taraftarları... ortada tepeden indirilmeye çalışılan ve spor camiasında ciddi anlamda rahatsızlık duyulan bir olgu var. bir kaç bot/troll hesap dışında yabancı sınırını mantıklı bir şekilde savunmaya çalışan biri ile karşılaştınız mı?

    galatasaray sözlük, internet üzerindeki taraftar komüniteleri arasında gerek özenli moderasyonu gerekse fikirlerin düzenli bir şekilde dile getirilebiliyor olması ile öne çıkıyor. gelin yabancı sınırını neden istemediğimize dair bir bildiri hazırlayalım. emin olun türkiye'deki diğer futbolseverler de bu bildiriye destek vereceklerdir. eğer türk futbolunun (sadece galatasaray olarak düşünmeyin) 10 sene geriye gitmesini istemiyorsak gelin biz ön ayak olalım.