• 649
  marcao 15 milyon euro'ya satılırsa tek tesellim o paraya bu ekibin önerdiği futbolcuları alacak olmamız olacak. ben inanıyorum ki o paraya alabileceğimiz ve sonrasında çok yüksek meblağlara satabileceğimiz sol stoper-orta saha-sol kanat 3'lüsü önerileri olacaktır. umarım marcao'yu 15'e satmayız tabii ama satarsak da gelen parayı iyi değerlendirebilecek bir scout ekibimizin olduğunu göz ardı etmemeliyiz.
 • 651
  marcao'nun olası satışı sonrası gelecek bonservis ile 4 tane 4m euro ya oyuncu bulacaklardır, hatta bulmuşlardır.

  ancak oyuncuların bonservisini ellerinde bulunduran kulüpleri ligler başladığı için normalde 4m euro ya satacakları oyunculara bizim teklifimizle kapıyı 8 den açacaklardır. hele ki almamız gereken 3 mevki olduğunu bilen tüm takımlar 8 değil 10 isteyelim bile diyebilirler.

  bu nedenle tellesten, mustafa kapıdan, maıcondan gelip biriken tahmini 3.5 m euro ya 1-2 kiralanacak yada satın alma opsiyonlu alabileceğimiz oyuncu bulsalar ve marcao bu sene kalsa seneye çok daha harika işler yapabilecekleri bütçeye sahip olacaklardır. kendilerine güveniyorum. güvenemediğim kişiler başka.
 • 652
  marcao'nun satışı gündemdeyken kendilerinin haland'ı önerdiği, pazarlığının yapıldığı, ancak bizim 3m'u 3 taksit ödemek isterken onların nakit istediği ve transferin yattığı akıllara geldi. kendilerine gerçekten güveniyorum, eğer marcao satışından gelecek 15m gibi bir parayı 5m dan 3 tane yeni "marcao" ya veya "haaland" a gömersek düz hesap bize dönüşü 2 sene sonra 40-50m euro olabilir. belki de ekonomik olarak düze çıkmamızın, zenginleşmemizin reçetesi kendileridir.
 • 653
  kendilerinden özür dilediğim galatasarayımızın en başarılı ekibi. scout ekibinin zaten kendini kanıtlamış topçuları teknik ekibe önerdiklerini düşündüğüm için sinir olurdum ama şimdi görüyorum ki aslında potansiyelli topçuları bulmalarına ve önermelerine rağmen maddi açıdan rezalet durumda olmamızdan dolayı büyük potansiyelli topçuları kadromuza katamamışız. çalışmaya devam etsinler belki maddi açıdan belimiz doğrulur da potansiyelli topçuları kadromuza katacağımız günleri görürüz.