• 104
  taraftarın ısrarla bir şeyler olsun diye uğraştığı kanal ama içerik üretilmediği sürece izlenme seviyeleri zorlama ile ancak bu kadar yukarılara çıkabilir. arkadaş hiçbir şey yapamıyorsanız çıkarın iki tane oyuncuyu fifa oynarken tesislerde videoya çekin o bile 1 milyon izlenmezse hiçbir şey bilmiyorum.
 • 106
  yabancı takımların kanallarını örnek alması gerekirken gstv'nin internetteki versiyonu gibi takılan sevgili kanalımız.

  adamlar saçma sapan challengelar yaparak yüzbinlerce izleniyor, karaoke yarışması mı dersin, telefonumda hangi uygulamalar var mı dersin, dna testleri mi dersin vs vs. youtube'da bunlar izleniyor kardeşim, hiç kimse mi takip etmiyor gündemi? fenerbahçe'nin şaklabanlıklarının önüne geçmemiz gerek çok acil. bu başlık da birileri sesimizi duyana kadar en üstte durmalıdır.
 • 107
  salak salak youtube kanallarından 2017-2018 sezonundaki gollerimizi izliyom aq. arkada cıstak cıstak rezil şarkılar çalıyo falan. tam golü atacağımız sahnelerde ekran parlıyo. izlenme sayısı: 3 milyon.

  şimdi kardeşim yapacağınız şey çok basit, 2 adamı alın arşive gönderin. şampiyon olduğumuz sezonların gol kayıtlarını çıkarsınlar. arkaya müzik istemiyom ha spiker sesi olsa da olur, sezon sezon koyun şu amk gollerini. ama resmi bir kanaldan olsun. izlemezler aqqq demeyin çünkü uykum kaçtığında ben izliyom. benim gibi de birçok insan var. izleyecez yani. ama sakın yemek programıymış, gezmeymiş falan denemeyin benden demesi. hitap ettiğiniz kitleyi düşünün ona göre basit çözümler bulun. sizden dark tourist belgeseli çekmenizi beklemiyoz.

  basına açık antremanları da koyun bence bu arada. güzel oluyo.
 • 109
  yetkili biri okuyor mu sözlüğü bilemem. ama önerilerimi tek tek yazmak isterim :)

  1.öneri : futbol takımımızdaki oyunculara konsolda maç yaptırmak ve yayınlamak. aşırı izlenme getirmekle beraber zahmetsiz bir tür olacaktır.

  2.öneri : serbest vuruş, penaltı yarışması ve yetenek yarışmaları düzenleyerek futbolcularımızı yarıştırmak. burada genç kardeşlerimizle abileri rakip olabilir eğlenceli olacaktır.

  3. öneri : takımımızda birçok farklı kültürden eğlenceli karakter var. her bölümde biriyle quiz programı tadında söyleşiler yaparak taraftar ve takım etkileşimi artırılabilir.

  4. öneri : tbt programı. perşembeleri yayınlanacak bu programda kulübümüzde iz bırakmış yerli ve yabancı isimlerle attıkları goller ve anıları üzerine keyifli bir konsept.

  5. öneri : eğlenceli ve her konudan sorular içeren bir bilgi yarışması. yarışmada ise farklı branşlardan sporcularımız yarışıyor. sorular ingilizce ve türkçe düzenlenebilir. ödül ise çeşitli hayır kurumlarına yardım ya da başka bir şey olarak düşünülebilir.

  6. öneri : dünyada galatasaray. dünyanın farklı şehirlerinde yaşayan galatasaraylı taraftarlar 1 dakikalık videolar göndererek kulübümüzün küresel gücünü keyifli paylaşımlarla aktarıyor. örneğin bir konsept olarak o şehirde formayla gezerek belirlenen bir tezahürat yapılır ve kurgu ile tüm videolar tek parça olabilir.

  7. öneri : fatih hoca ile birebir. hocamız haftada bir iletişim birimindeki kardeşlerimizin seçtiği taraftarların gönderdiği sorulardan bazılarını cevaplayabilir. samimi ve keyifli olacaktır.

  8. öneri : dileğin gerçek olsun. bu formatta taraftarlarımız sıradışı ya da istedikleri dileklerini yazarak gereken adrese gönderecek ve seçilen dilekler gerçek olacak.

  9. öneri : sürpriz formatı. gerekli makyaj ve tasarım ile halk arasına ya da halı sahaya gidecek olan bir sporcumuz kamera şakası tadında bir videoyla orada zaman geçirip sonunda kimliğini açıklayacak.

  10. öneri : maç hikayeleri. kulübümüzün o kadar harika maçları var ki hepsi film tadında. mükemmel kurgulanan videolarımızı görünce bu format süper olacaktır. maçtaki kahramanlar ve maç görüntüleri ile dış ses eşliğinde hazırlanacak bu videolar, hem genç kardeşlerimize kulübün tarihini hem de hepimizi duygulandıracak müthiş bir iş olacaktır.

  daha yazabileceğim çok şey var. inşallah bu ve benzer işlerle yükselen gelişen bir youtube kanalımız olur. seni seviyoruz galatasaray. en güzel şeylere layıksın.

  bir iletişimci olarak iş teklifinize açığım :) daha güçlü olmamız gereken platformdur.