• 27
  eğer fener ceza almasın diye trabzonspora yardım edeceklerse lobi faaliyetlerini acil durdursunlar.
  geçen sosyal medayada muhteşem bir banyo fotoğrafı paylaşılmış,
  altına eleman yorum yapmış: bu fotoğrafı görünce aklıma sopalı viledayı nereye koyacağım geliyor, çünkü vizyonsuzluk bunu gerektirir diye.
  bu iş de tam o hesap:eğer buna yeltenirlerse tam bir vizyonsuzluk örneği olur.
 • 28
  2019-2020 transfer döneminde takıma şampiyonlar ligi ayarında futbolcu kazandırmaktan başka bir faaliyet yürütmesine gerek olmayan lobi. gönül rahatlığı ile yaz tatiline çıkabilirler.

  ister trabzon ceza alsın, fener 6. olsun, uefa gitsin ve ya gitmesin cezasını bu sene çeksin hiç müdahale etmesine gerek yok. fener hayırlısıyla going to go. zaten eli ayağı tutan martin skrtel, mathieu valbuena, roberto soldado gibi 2-3 adamı vardı. onların da sözleşmesi bitti ayrılıyorlar. bu ekonomik buhranda kısa sürede toparlanmaları imkansız. bu sene cezasını çekse seneye yine gidemeyecekler bir yere. merkez bankası rezervlerinin eksiye düştüğü ülkemde euronun bundan 3 ay, 1 sene sonra 10 lira, 15 lira olmayacağının bir garantisi de yok.

  rakiplerimiz arasında en sağlam çekirdek kadroya sahip olan biziz. uefa'dan, tff'den kat kat daha fazla gelir toplayan kulüp biziz. bu dönem yapılacak doğru hamleler ile 10 seneye ambargo koyarız. bunun gerçekleşmesini sağladıktan sonra bu lobi oturup yalı çocuğunun çırpınışlarını keyifle izleyebilirler.
 • 29
  valla bu nasıl bir lobi ben anlamadım. lehimize tek bir hata yaptı diye ümit öztürk gibi önü açık, sahada ki duruşu en çok güven veren hakemlerden birinin hakemliği bitirildi. kimsede çıt yok.

  hee ali palabıyık mı ? o da işte napsın son yılların gördüğü en büyük derbi rezaletinden sonra geçen hafta sonu şampiyonluk maçımıza gene hakem olarak verilmişti.

  böyle bir lobi bence var ama en büyük özelliği sessiz, derinden ve sonuç odaklı çalışması. düsturları da intikamı soğuk yemek. sezon içinde her ne olursa olsun ipi genede biz göğüsledik. ali palabıyığın hakemliğine bu senelik bir şey olmadı ama o maçtan sonrada hiçbir hakem hakkımızı yiyemedi. aleyhte düdük çalacaksa 2 defa düşünmek zorunda kaldı.

  ayrı bir parantezde şuna açmak isterim. geçmişte galatasarayın aleyhine dünyanın en saçma düdüklerini çalan birçok hakem olmasına rağmen hiçbirinin hakemlik kariyeri o düdüklerin hemen sonrasında bitmedi ama ilerleyen zamanlarda üst düzey hakemlikte yapamadılar. kariyerleri serbest düşüşe geçti.
 • 30
  gücü yetiyorsa game of thrones finalini tekrar çektirsinler. şu aralar canımı sıkan başka bir durum yok. fenerbahçe'nin kümeye düşmeme hesabı yaptığı sezonda, 33. hafta şampiyonluk kazanmışız. keyifler tıkırında. koyim bisiklete modundayım açıkçası. kafasına göre takılması gereken lobi. bize zarar vermesinler, faydalarını istemiyoruz.