• 942
  2020-2021 sezonunda görevini yerine getiren takımımız. ligde 2. olduk ve euroleague'de çeyrek final yaptık. daha fazlası, özellikle de bu bu sezon yaşadıklarımızı da düşünürsek büyük sürpriz olurdu.

  aslında ömer yalçınkaya gittikten sonra yapabileceğimizi yaptık. sezon ortasında da iyi oyuncular getirdik ama çokça şansızlık yaşadık. tabi bazı oyuncuların gitmesini de şansızlıkla açıklayamam ya, neyse.

  sıkıntı şu ki; tam kadro olsaydık da bu fenerbahçe ile mücadele etmemiz çok çok zor artık. ligin en iyi 2 takımı arasında bu derece fark olması da üzücü. yine aynı fener seneye de kadrosunun önemli isimlerini koruyacak ve transfer hamlelerine de başladı. bizde durumlar yine belirsiz. sonucu belli olan bir mücadeleye giriyoruz artık her sene. buna rağmen ellerinden geleni yapmaya çalışıyor takım ve efe güven. her zaman saygım sonsuz bu şubenin koçu ve oyuncularına ama eskisi gibi heyecanla izleyemiyorum ve sanki bu daha da böyle gidecek gibi.

  umuyorum eski güzel günlere bir gün döneriz. taraftardan bir beklentim yok da gerçekten bu şubeye önem veren bir yönetim görmeyi dört gözle bekliyorum.*

  not: madem bütçemiz az, ben olsam artık yerli oyuncu transferi yapmaz ve tüm yatırımı yabancı oyunculara yapardım. yanlarında da yerli olarak altyapı oyuncularını kullanırdım. belki böyle rekabeti arttırabiliriz. diğer türlü idareten aldığımız yabancılarla hücum edemiyoruz. yerli oyuncuların katkısı da hep sınırlı oluyor zaten.*
 • 943
  13 nisan 2014 galatasaray fenerbahçe kadın basketbol maçıyla basketbol fıba kadınlar avrupa ligi'nde ilk kez bir türk takımı şampiyon olan takım idi. üzerinden hemen daha bir ay geçmeden 5 mayıs 2014 galatasaray fenerbahçe kadın basketbol maçıyla da türkiye kadınlar basketbol süper ligi şampiyonu olmuştu bu takım.
  üzerinden yıllar geçse de nefret ve küfürle anacağım dursun aydın özbek yönetimi ve mustafa cengiz yönetimi sayesinde derdest edilmiş galatasaray spor kulübünün şubelerinden biri olmuştur.
  sporun beşiği galatasaray'ı sadece futbol takımına indirgediler, o da fatih terim olmasaydı çoktan ters kelepçe teslim edilmişti kurulu düzene.
  11 mayıs 2021 galatasaray fenerbahçe kadın basketbol maçıyla sessiz sedasız geçiştirilmeye çalışılan final serisindeki süpürülmeye sebep olanlar bir daha bu kulübe taraftardan fazlası olamasın.
  temsil niteliğine haiz olmayanların reklam alanı değildir bu koca kulüp.
Altyapı çalışmaları sebebiyle birtakım hatalarla karşılaşılması muhtemel. En kısa sürede hatalar giderilecektir!