• 512
  her ne kadar transfer transfer diye tutturulsa da 2020-2021 sezonu başı itibariyle 4 iyi oyuncuya sahip bölge.

  taylan'ın 6 numarada, önünde de emre ve belhanda'nın oynadığı üçlü terim'in favorisi gibi görünüyor. etebo oynadığı oyunla hem taylan'ı hem de öndeki içte oynayan iki oyuncuyu da yedekleyebilecek bir izlenim verdi. emre kanatta oynayacaksa da taylan, etebo, belhanda üçlüsü sahada olabilir.

  aslında bu bölgede oynayabilecek iki oyuncu daha var. birisi sol içte nispeten daha verimli ama formsuz olan ömer, diğeri de ihtiyaç duyulması durumunda 6 numarada oynayabilecek donk. fakat yeni oyun sisteminde bu iki oyuncu ne kadar performan verir büyük soru işareti.
 • 514
  kiralıkta olsa mevkisel olarak orta sahaya kesinlikle adam alınmalı. rehavet adı altında yönetim tarafından uyutulmayı kimsenin kabul etmemesi lazım. avrupa ligine devam edebilir miyiz bilemiyorum, glasgow rangers takımını hiç izlemedim ama göğüs göğüse çarpışacağımız şimdiden belli. kötü senaryoda elensek bile türkiye ligini bu kadar hafife almayın, bu sene bir çok takımın ekonomik olarak net küçülme kararı almasına sebep olabilir. olası bir şampiyonluk, üzerine cl gelirleri, üzerine elimizdeki potansiyel adamların satışıyla elimize çok güzel imkanlar geçebilir. rakiplerin ise sıkacak kurşunu artık kalmadı, silahlar boş.
  bu seneyi kesinlikle şansa bırakamayız, oynamaya kesinlikle devam etmeli ama taylan antalyalıya ve younes belhandaya güvenip 40-50 maçlık bir maceraya çıkamayız. kesinlikle destek kuvvet lazım hatta imkanlar sonuna kadar zorlanıp iyi bir futbolcu takıma getirilmeli, kim iyiyse o oynasın en güzel form tutma aracı rekabettir.
 • 516
  taylan ayarında, tercihen potansiyeli yüksek, genç ya da genç sayılabilecek yaşta bir oyuncuyu bonservisi ile ya da en azından opsiyonu ile takıma katıp tamamlamamız gereken mevki.
  taylan - etebo - belhanda üçlüsü 11 için yeterli ve daha şimdiden uyumlu görünüyor, bunlara ek gerektiğinde kenardan alıp içe koyabileceğimiz kılınç da oralarda zaman zaman 11 başlayacaktır, 4 banko oyuncu demek bu. kulübeden rotasyon için de her ne kadar formsuz başlasa da elbet form yakalayacağına inandığım ömer var, bir de çok mecbur kalırsak yine oynatabileceğimiz donk'u da sayabiliriz, bu harmoniye uyacak o son transferi de yaptık mı, işlem tamam.