• 361
  yalan yok ben orta sahaya adam yiyen orta saha tanımında bir isim istiyorum. en azından beyaz birini istemiyorum abicim. siyahi olsun, ben zenci seviyorum :(

  en olmadı güney amerikalı, latin falan olur ama açık tenli birini istemiyorum. *

  hatta mümkünse mızrak kullanmayı falan bilen, kabilesini unutmayan biri olsun.

  çirkin olsun baba, ön libero, stoper falan çirkin olacak ki rakip ürksün.

  morgan schneiderlin gibi baby face değil, https://gss.gs/eWY.jpg

  alfred duncan gibi çirkin, https://gss.gs/0py.png

  gustavo cuellar gibi tipsiz, https://gss.gs/D18.jpg

  adam istiyorum.

  felipe melo gibi savaşçı istiyorum!

  https://gss.gs/rkq.jpg

  çok mu şey istiyorum.
 • 362
  seri transferinin ardından orta alana yapacağımız bir sonraki transfer hakkında sürekli yeni isimler ortaya atılıyor. morgan schneiderlin, victor wanyama, josef de souza dias, orel mangala, bernard mensah, joseph alfred duncan ilk aklıma gelenler. bunlarla ne kadar ilgileniyoruz, bize transfer olmaya hangileri ne kadar yakın ya da değil kestirmek çok güç. ancak seri transferindeki gibi son bir iki günde adını öğrenip takımımıza katılacağını düşündüğüm bir oyuncu ile anlaşmamızı umuyorum. seri kadar kaliteli bir oyuncu olmasa da teknik heyetin bu oyuncuyu tercih ederken çok dikkatli davranacağından eminim.

  edit: fred ve franck kessie isimleri de konuşulanlara eklenmiştir. ancak bu ikisi basından çok biraz galatasaray taraftarınca dillendirilmektedir.
 • 366
  aynı gün içinde gurrpegi ve uğur karakullukçu kaynaklı haberlere göre halkanın son parçasının morgan schneiderlin olacağı orta saha.

  şahsen iki isme de güveniyorum, ateş olmayan yerden duman çıkmaz diyorum. keza twitter'da en çok güvendiğim hesap olan @ligue1_turkce de oyuncunun menajerler tarafından bize teklif edildiğini yazdı.

  schneiderlin-seri-belhanda orta sahası fakir busquets-xavi-iniesta orta sahası gibi geliyor kulağa. türkiye liginin çok üstünde olur.
 • 367
  seri'nin partneri olarak geçen isimlerin hepsi kaliteli isimler fakat bence 2 oyuncunun da kiralık olması iyi bir durum değil. seri için o fiyatı verebilmemiz çok zor, seneye ortasahamızın belkemiğini komple kaybetmek istemem açıkçası. seri'nin yanına alıp parlatabileceğimiz bir oyuncuyu bonservisiyle tercih ederim.
 • 368
  gündemimizde olduğu iddia edilen wanyama ve schneiderlin arasında seçim yapmanın zor olduğu bölge.

  sakatlıksız, iyi bir wanyama eşittir psikolojik üstünlük. temposu, gücü ve fiziği ile defansif olarak çok şey katar,ligi domine eder. cl için de mükemmel bir isim.

  fakat schneiderlin de öyle zeki, öyle yetenekli bir adam ki orta üçlü uyum sağlarsa bir anda akışkan, dalga dalga gelen bir takıma dönüşebiliriz. üstelik en önemli meziyeti, bizim 2 senedir kanayan yaramız. sırtı dönük top alıp geçiş oyununa başlayabilmesi.

  keşke imkan olsa da ikisini de alabilsek.

  wanyama-schneiderlin-seri üçlüsü muazzam ötesi olur.
 • 369
  morgan schneiderlin ile tamamlanacağını düşündüğüm bölgedir. 2013'te southampton'ın lallana, wanyama, luke shaw, lovren'li kadrosunun hastasıydım. premier lig'e yükseldikten iki sene sonra sezonu 8. bitirmişlerdi. o kadronun en kilit oyuncusu da schneiderlin'di ki zaten o dönem liginin her yönüyle en iyi defansif orta sahası oydu bana kalırsa. bunun yanında muazzam oyun kurucu, seri & belhanda orta sahasına ismi geçenlerden en çok yakıştırdığım oyuncu da kendisi. fakaat...

  kasım ayında 30 yaşına girecek olması ve muhtemelen maliyetinden ötürü ancak kiralık olarak kadroya katabilecek olmamız olur büyük problem. takımın iskeletini oluşturacak olan bölgedeki üç oyuncunun da 30 yaş bandında olması ve iki oyuncunun kiralık olması ancak günü kurtarmak olur.

  dinamizmi arttırmak, kadronun yaş ortalamasını düşürmek ve maaş skalasını aşağıya çekmek için rodrigo dourado, gustavo cuéllar gibi oyunculara yönelmemiz gerekiyor.