• 56
  çok iyi bir ikiliye sahip hattır. diagne, leblebi gibi gol atan, rakibi hırpalayıp arkadaşlarına alan açan, tüm önlemlerini üzerine çeken ama buna rağmen skora direkt etki eden harika bir forvet.
  hakeza mitroglu da kalitesini defalarca ispatlamış, fizik kondisyonunu yükseltmesi durumunda 20 gol barajını rahat geçeceğini düşündüğüm çok kaliteli bir ayak.

  bu ikiliden bu yıl 50 gol civarı bekliyorum.

  diagne'nin satılması mı? bugün hollanda-portekiz vb liglerde 25 gol atan adam kaç para ediyorsa ancak o para teklif edilirse satılmalı.
 • 57
  17 temmuz 2019 itibari ile diagne, mitrioglou, adem büyük ve babeli barindirandir.

  en yüksek kalite avrupa seviyesinde olmasa da ortalama kalite olarak türkiye liginin cok cok üzerindedir.

  olur da diagne satilir, yerine daha komple bir oyuncu alinirsa cok güzel olur. 2019-2020 sezonu icin en ileride baros tarzi bir forvet hayal ediyorum.
 • 58
  diagne ve morroglu'ndan oluşmaması gereken hat.

  diagne'yi afrika kupasında izleyenler görmüştür, kasımpaşa halinden eser yok, yine enteresan şeyler kaçırıyor. galatasaray as forvetinin muallak olmaması gerek.

  özellikle zor deplasmanlar, buyuk maçlarda 1-2 pozisyon buluyorsun, onu da atamayinca sıkıntıya giriyor maç.

  üstelik oyun planı olarak da bize uygun bir forvet değil.

  mitroglu ise tam bir avcı, ancak hem düşüşü hem de çok fazla süre alamaması ve oyun içi hareketsizliği ile yine uygun bir forvet değil

  diagne ne olursa olsun satılmalıdır, aksi düşünülemez.

  ne 11'de oynayacak kadar iyi, ne de yedek bekleyecek kadar ucuz bir adam

  yerine de net ve komple bir golcü alınmalı.

  mitroglu ise takım bulunamaz ve kamp performansı yeterli görülürse kalabilir, ama onu da zorlamak lazım
 • 59
  değeri 5-8m euro eden oyuncuya biz 10 küsur verdik diye diğer takımların da bu değeri biçmelerini beklemek mantıklı değil. diagne’nin dilediğimiz fiyatlara (10-15 m baremi) satılması büyük talih kuşu olur benim fikrim. ki ben de satılmasını diliyorum.
  satılmazsa da mitro ile aynı anda sahada olacaklarını sanmıyorum.
  solda babel
  sağda soso
  santrforda diagne veya mitro şu anki durumumuz.
  kağıt üzerinde hiç fena değil gibi görünen bir ileri üçlü. hemen arkalarında bir atak orta saha oyuncusu, belhanda ve seri düşünüldüğünde rakiplerde ciddi şekilde kafa karışıklığı yaratabilecek bir kombinasyonlar bütünü aynı zamanda. zira hem soso hem babel, false 9 ve secondary striker oyunlarını net şekilde oynayabilen isimler. seri de uzaktan sniper tarzı bitirici şutlar atabiliyor. izlemesi keyif verecek bir galatasaray’ın forvet hattıdır.