• 136
  gayrı resmi açıklamalara göre başkan mustafa cengiz satış rakamlarından memnun değilmiş. taraftarı takip etmeyip tasarımı çok iyi olmayan formalar çıkartırsanız maalesef satamazsınız. yıllardır sarı forma istiyor taraftar. keza ilk füme formada çok istenilen tasarımlardan biri. sneijder varken turuncu forma da çıksın deniliyordu, bu sene satışa çıktı ama ben forma ile ilgili resmi kulübün bir paylaşımını hatırlamıyorum. mesela fenerbahçe taraftarı altın formanın tekrar çıkmasını istiyordu, bu sene yüksek rakamlara ulaşıldığı söyleniyor. tabi ekonomik anlamda fenerbahçe ile ilgili rakamlara pek güvenmemek gerek.*

  üzerine birde reklam ve pazarlamayı iyi yapamazsanız ilgi çekemezsiniz. tanıtımları o kadar baştan savma yapıyoruz ki en son 2012-13 sezonu için yapılan lansmanı hatırlıyorum formalar ile ilgili.
 • 137
  2020-2021 sezonunda satışa çıkmayandır.

  pek beğenilmeyen bir forma tasarımının üzerine basıldığı bir tişörtü 280 liraya satmaya çalışırsanız tabii ki alınmaz. bir tane bile satıldıysa şükredin sevgili yönetim.

  hayır saçma sapan bir strateji izlenmiş. milli takım da nike ile çalışıyor. bu forma desenli tişörtler 250 tl, stadium formalar 310 tl. hadi vaporknit olanı geçelim çok pahalı diye. geçmemek lazım aslında da daha o noktaya gelemedik.

  310 liraya stadium forma da satsaydınız çok pahalı denir, birkaç hafta sonra kabul edilirdi. satış miktarı düşer miydi? bence tam tersine geçen sene kadar satış olmasa da şu hale kıyasen daha fazla satılırdı.

  kendinizce fiyatı düşük göstermek, 310 lira dememek için milli takımın 250 liradan sattığı tişörtü 280 liradan forma diye ittirmeye çalışırsanız daha çok namemnun olursunuz sevgili yönetim. madem fiyat düşük olsun istiyorsunuz, o üstüne koyduğunuz 30 lira ne? şark kurnazlığından fazlası olduğunu sanmıyorum.

  kendi formasını satmayı beceremeyen insanlardan transfer, kulüp yönetimi vs. beklemek de bizim ayıbımız olsun.