• 34128
  galatasaray öyle büyük bir kulüptür ki; başarısız başkanı desteklemez, başarısız başkanı taraftara izlettirmez, başarısız başkana uzun süre tahammül etmez.

  bakınız;

  adnan polat,
  dursun aydın özbek ilk dönemi,
  burak elmas.

  türkiye’deki rakiplerimizin başkanlarına bakıyorum, 5 yıldır başarısızlıkta doktora yapmış adama 6. yılda hala destek verirler (bkz: ali koç), son 3 senedir takımının alt yapısından çıkan gencecik çocukları (rıdvan yılmaz, serdar saatçi, emirhan ilkhan) yok pahasına gönderip, yerlerine aldığı vasat ve pahalı adamlarla başarısızlık eseri yazıp antrenör arkasına saklanan başkanlarını 2023-2024 yaz transfer dönemindeki skandallarına rağmen koltuğunda oturturlar(bkz: ahmet nur çebi).

  sonra biz galatasaray bu ülkenin bayern münih’idir diyince de abarttığımız düşünülür. hayır abartmıyoruz, galatasaray’da başarısız olan başkan ve yönetimler gider, 3-4 sene sabredelim denmez. büyük takım ya da büyük camia olmak bunu gerektirir çünkü.
 • 34130
  son maçlarda pas şiddetini ayarlayamama sorunu yaşıyoruz. sanırım sebebini buldum. çünkü statların bir standartı yok. avrupa'da, ali sami yen'de, anadolu'da hep başka başka çimlerde oynuyoruz. kiminde top yağ gibi gidiyor, kiminde ittir ittir gitmiyor, kiminde çukurlara takılıyor, kiminde yeşil boya sürtünmeyi artırıyor... bir maç öyle bir maç böyle olunca çocukların dengesi bozuldu.

  bizim gibi pas oyunu oynamaya çalışanlara bir zulüm bu.

  rıdvan yılmaz'ın golüne bakın, çocuk aktı gitti. golden sonra dizlerinde kayınca bile iki oluk oluşmadı, çimler yerinde kaldı. *
  https://twitter.com/...krA1SRtcy5g&s=19
 • 34131
  cok karakterli oyunculardan kurulan canim takimim.

  20 eylül 2023 galatasaray kopenhag maçı durum 0-2, ortalik yangin yeri, tete sag kanattan topu iceriye cikarmaya calisiyor ve top rakip futbolcunun eline temas ediyor. normal sartlar altinda tum takim eeeeeeel diye bagirip hakeme donmesi gerekirken herkes oyuna konsantre ve top boey'de kaliyor. sonrasi malum, geri donus fitilinin yakilmasi.

  belki ben kacirdim belki itiraz eden oldu ama acikcasi o sekans benim cok hosuma gitti. bir kere daha iyi ki galatasarayliyim dedirtti.

  kardesimle mac izlerken bazen fener modu acariz. her carpan topa "eeeeeeeeeeeeeeeeeeel" diye honkurmek en buyuk keyfimiz. bu da boyle bir anim.
 • 34132
  çok fazla formsuz oyuncuya sahip canım takımım. öyle ki yeni transferlerden doğru düzgün faydalanamıyoruz ve bu hic hoşuma gitmiyor. mesela ziyech istanbulspor macında yoktu ankaragücü maçında da oynamayacağı söyleniyor. aldığımız oyuncularin form tutması için yine bir sonraki milli ara isaret ediliyor. belki ben sabırsızım bilmiyorum ama kötü oynayıp her zaman kazanamayız.
App Store'dan indirin Google Play'den alın