• 30610
  yeni sezon hazırlıkları için 27 haziran pazartesi gün top başı yapacak olan takımımız.

  --- alıntı ---

  galatasaray futbol a takımı, yeni sezon hazırlıklarına 27 haziran pazartesi günü florya metin oktay tesisleri’nde başlayacak. yeni teknik direktörümüz okan buruk yönetiminde ilk idmanını gerçekleştirecek olan futbolcularımız, ilk etap kampı öncesinde bir araya gelecek.

  takımımız ilk etap kampını avusturya’nın graz kentine bağlı bad waltersdorf kasabasında 7 temmuz perşembe günü gerçekleştirecek.

  ikinci etap kampıyla ilgili bilgiler ise daha sonra kulübümüzün resmi yayın organlarından duyurulacak.

  https://www.galatasaray.org/...arina-basliyor/51167

  --- alıntı ---
 • 30611
  sürekli transfer yapalım istiyoruz. sürekli gençler kadroda olsun istiyoruz da babalar bu takımdaki oyuncu sayısı aldı başını gidiyor. sadece sol bekte şu an pva, emre taşdemir, ömer, kazımcan, süleyman luş oldu. hemen hemen her mevki böyle.

  bir an önce ömer, taşdemir, alpaslan, aytaç, sekidika, gökay güney, atalay babacan, ali yavuz gibi aklıma gelen isimlerden çıkılması lazım.

  ikinci etapta henüz a takım için hazır olmayan ama oynaması gereken ve yaşı 21'i geçmemiş oyuncuları kiraya vermek lazım.

  kampta 50 kişi falan olacağız. altyapı seçmesi yapar gibi kamp kalabalığı olmamalı. özellikle gençler kendilerini göstermeye çalışırken daha fazla stres olacaklar. pazartesi ilk kamp başlıyor istanbul'da. avusturya kampına kadar hemen bu elemeleri yapmak lazım. bunu yaparken de oyunculara değer verildiğinin hissettirilmesi lazım. kimseyi kapıya koyar gibi göndermeyin lütfen.
App Store'dan indirin Google Play'den alın