• 27337
  malesef fenerbahçe'nin hastalığına yakalanan takımımızdır. uzun yıllardır fenerbahçe futbol takımı , galatasaray maçlarını kazanarak camiayı gereksiz havaya sokuyor ve hem galatasaray'ın hem de diğer rakiplerinin şampiyonluklarını uzakdan izlemek zorunda kalıyordu. öyleki biz , geçen sezona kadar 20 yılımızı kadıköy galibiyeti bekleyerek geçirdik ancak bu süre zarfında defalarca şampiyon olup avrupa kupası kaldırdık. şimdi ise son 2 sezondur kadıköyde kazanıp gereksiz bir motivasyona bürünüyoruz. takım sezon ortasında sanki şampiyon olmuş gibi karşılanıyor, taraftarda takıma karşı gereğinden fazla bir güven oluşuyor ve bu abartılı galibiyet motivasyonuyla sanki sezonun en önemli görevi yerine getirilmiş imajı veriliyordu. 2020 ve 2021 sezonu neredeyse birbirinin kopyası gibi geçti. sezonun 2/3 'sini favori geçiren takım son düzlüğe havlu atarak giriyor. belki de önümuzdeki sezon yine fener'i kadıköyde yeneceğiz ancak bunun sıradan bir 3 puan maçı olduğu fikrini kabullenmeliyiz aksi takdirde bugünkü puan durumuna düşer rakiperin şampiyonluk yarışını izleriz.
 • 27338
  kendileri ve başlarındaki teknik ekibi formsuz olabilir yetenek olarak kötü olabilir belki de psikolojileri iyi bile olmayabilir ama emin olduğum bir şey var ki yönetimlerinden ve futbolu yöneten bu kişilerden kat ve kat daha fazla haysiyet, şeref ve namus sahibi insanlardır. tek suçları senaryosu önceden yazılmış, sonu belli olan bir tiyatroda oynamak zorunda olan masum kurbanlardır.
 • 27339
  ne kadar para alırsa alsın, hiçbir üyesi aleni bir "haysiyetsizlik ve şerefsizlik" yapmadığı müddetçe yönetim tarafından bu ithamları hak etmeyen takımdır.

  pek tabii sportif alanda yeterli/yetersiz olduğu tartışılır, aynı şey teknik ekip için de geçerli. ancak hiçbir yönetim kalkıp sözleşmeli çalışanına bunu diyemez.

  ayrıca belirtmek gerekir ki takımın mensuplarından, yönetimi 2021 yılındaki mustafa cengiz yönetimi haline gelen bir organizasyonda kimse motivasyon da bekleyemez.

  sportif olarak 2020-2021 sezonundaki durumundan memnun olmasam da mustafa cengiz tarafından mensuplarına yapılan eleştirileri esefle kınıyorum. umarım bu rezaletin biteceği, çok kısa bir süre daha dayanırlarsa işlerin yoluna gireceği, başkanları tarafından hakarete bir daha uğramayacakları kendilerine izah edilir.
Altyapı çalışmaları sebebiyle birtakım hatalarla karşılaşılması muhtemel. En kısa sürede hatalar giderilecektir!