• 27274
  hala ligin en az gol yiyen takımı. son haftalarda savunma ve hücumda biraz daha sorun çözücü ve konsantre olsa şu an çok rahat bir konumda olacaktı fakat şu an rahat bir konumda değil. tüm bunlara rağmen 8 haftalık serideki oynanan futbolu bu takım oynamıştır, ligin tavanını belirlemiştir, fatih terim'in önderliğinde de ipi göğüsleyecektir. inançtan öte yol yok. galatasaray bizim canımız, güvenmeye devam edeceğiz. dilerim karagümrük maçı ile müspet bir ivme yakalayacaktır.
 • 27277
  şampiyon olmasını imkansız görüyorum ancak kalan haftalarda diğer sezonlarda ki gibi silik, sezonu kafasında bitirmiş gibi çıkmaya devam ederse fatih hoca hiç kusura bakmasın ama sezon sonu o da alıp ceketini gitsin.

  biz her zaman ne derdik fatih hocanın olduğu yerde umursamaz, ruhsuz takım olmaz. ama hoca bu yetisini de kaybettiyse zorlamanın da manası yok.

  puan farkı 6 ve lider olan takım senin evine gelecek ben oynadığımız oyundan ötürü imkansız görüyorum ama bunu düzeltebilecek futbolcular ve teknik ekibin havlu atma şansı yok ellerinden ne geliyorsa hatta daha fazlasını vermek zorundalar.

  artık yediği nanelerden sonra kazansan bile şampiyon olursun olmazsın onu bilemem ama son nefesi kalana kadar çıkıp savaşsınlar, yok öyle yağma, müthiş seri varken ligin sonuncusundan aldığın mağlubiyetle dağıl sonra sezonu kapat kendince.

  size inanan güvenen milyonlarca insanı geçtim, kulübün size ödediği yüksek meblağlı maaşlar varken kimsenin sezonu kafasında bitirme gibi bir lüksü olamaz yine tekrar ediyorum geçen sene ki gibi olursa fatih hocada motive edemiyorsa o da bıraksın.
 • 27278
  2020-2021 sezonu için konuşursak, orta sahası olmayan takım. orta sahan olmayınca işler maalesef bi' noktadan sonra zora giriyor. 8 ve çoğunlukla 10 numara oynamış taylan'dan 6 numara devşirdik. taylan elinden geleni yaptı ama zaman zaman aksadı.üstelik alternatifi olmadığı için bi' ara üzerine aşırı yük bindi. sıvas'ta kanat oynamış emre'den iç oyuncusu yaratmaya çalıştık kah iyi oynadı kah oynayamadı-ki hak vermek lazım ona da, kolay değil. gedson devre arası geldi ama açık konuşmak gerekirse fazla bi' katkı veremedi-ki o da haklı neredeyse 2 seneden beri doğru düzgün maç yapmıyor. emre akbaba zaten orta saha oynayamaz, oynadığı zaman çok etkisiz kalıyor emre rakip kale civarında oynadığında etkinliği artan bi' oyuncu en azından en iyi olduğu zamanlarda böyleydi. donk var orada ama o da yaşlandı o bölgeyi tam manasıyla kaldırması kolay değil. orada oynayabilecek belhanda vardı ama o da o ya da bu şekilde gönderildi.
Altyapı çalışmaları sebebiyle birtakım hatalarla karşılaşılması muhtemel. En kısa sürede hatalar giderilecektir!