• 26591
  denizli çok kötü bir takım orası ayrı ama dünkü maçta ileride diagne yerine hareketli bi forvet olduğunda takımın defans arkasına nasıl paslar atabildiğini gördük. onyekuru'yu forvete koyup irfan can’ı da sol içe monte ederse takım oturur. zaten bu transferler yapılır ve üst üste 4-5 galibiyet alınırsa takım tekrar şampiyonluk modunu açar.

  lig uzun, erol bulut şampiyonluk baskısını yönetemez, fener dağılır muhtemelen. ama sergen çok rahat adam, baskı filan hissetmiyor zaten. bu sene transferler olursa bjk ile yarışırız. transfer yok kadro bu denirse de hoca yine şapkadan tavşan çıkarmayı deneyebilir ama çok ihtimal vermem şampiyonluk konusunda.
 • 26594
  gün itibariyle 36 puanla 3. sırada olan takım. lider 41 puanda, şimdi düşünelim en basitinde içerdeki kayserispor ve antalya maçlarını kazansa 40 puanı vardı.

  kayseri maçında 150 tane pozisyona girip atamadı, ölümüne defans yapan antalya'ya karşıda skoru yakalayamadı. bu maçları alsak beşiktaş maçına 2 puan önde gidiyor olurduk ve belki de daha sakin oynayıp skoru koruyarak en kötü beraberlikle dönerek puan farkını koruyup şimdi de liderliğimize devam ediyor olurduk.

  içerdeki saçma kayıplar yüzünden şimdi deplasmanlarda hata yapma veya beraberlik alma hakkımızı kaybettik ne olursa olsun kazanmamız gerekiyor özellikle haftasonundaki malatya maçını.

  trabzon-sivas-erzurum gibi deplasmanları 3 puanla geçtik ama iç saha galibiyetleri olmadıktan sonra durum ortada 3. sıradayız. ha keza ligin başında bile içerdeki fener maçını kazanmalıydık. şampiyon olunan senelerde içerde en fazla 1 beraberlik ve 1 mağlubiyet gibi istatistikler gerekli. eskiden 17 maçtı şimdi 20, yine de değişen bir şey olmamalı. bu sebeple her deplasmanda istisnasız 3 puan lazım buna kadıköy deplasmanı da dahil. geçen senenin ikinci yarısındaki bir periyotla devam edip inşallah yine kadıköy'de kazanarak devam ederiz. hem rakibi çökertip hem de kendimize moral depolarız.