• 25652
  2020-21 sezonu sonu için yazıyorum; şampiyonluktan ziyade avrupa arenasında bir şekilde boy gösterebilmesi son derece önemli. benim tercihim uefa avrupa ligi’ne direkt katılım ve akabinde gruplardan çıkabilmek.
  sonrasında da ekonomiyi toparlayacak adımlara devam edilmesi gerekiyor. hem terim hem de mustafa cengiz galatasaray bünyesinde kalacaklarsa mutlak surette transfer komitesi oluşturulmalı ve albayrak’ın bu işlerden uzaklaşması sağlanmalı.
 • 25653
  zaten saha dışında yeterince düşmanı var. federasyon başkanı, koç ali, gümüşdağ gibiler başta olmak üzere saymakla bitmez.

  salı günü yönetim kurulu toplantısı olacak. pek zannetmiyorum ama umarım birlik mesajları verilir. ve daha da önemlisi yönetim kişisel çıkarlarından korkup galatasaray'ın haklarını savunmaktan çekinmez.

  şu fb denen camiaya meydanı boş bırakmayalım. son haftalara başa baş girelim büyük ihtimalle biz bunları geçeriz. yeter ki yarıştan kopmayalım.
 • 25654
  başında fatih terim olduğu sürece her daim ligin en büyük favorisi kendisidir. şu an kısa vadede yapılması gereken önce ankaragücü, sonra sivas(d) maçlarından 6 puan çıkarmaktır. kasımpaşa ve alanya maçlarında kaybedilen 6 puan anca böyle telafi edilir, milli araya moralli gideriz. ondan sonra ise aralık sonundaki trabzon maçına kadar kayseri-rize(d)-hatay maçları ve tekrar 2 hafta ara, çünkü bay geçeceğiz. sonra karagümrük-göztepe ve ardından ts deplasmanı.

  6 haftada biten bir şey yok ama yeter ki kazanalım. durumlar meydanda, son 2-3 senedir iyi oynayan değil, en az kötü oynayan kazanıyor ve şampiyon oluyor. en azından 2018-19 sezonu bizim için geçerli. acı ama gerçek.