• 25462
  iki transferle hakikaten baya güçlü hale gelecek takım.

  herşeyden önce ilk 11'e bir adet sağ kanat lazım. gerçi linnes bu bölgede kullanılabilir ancak bek rotasyonunun yetersizliği karşısında bunun efektif bir çözüm olması zor. aslında akıllı, hızı, driplingi, ortaları fena olmayan, nerede ne yapacağını bilen disiplinli bir futbolcu. oldukça ideal.

  o bölgeye bruma, onyekuru tarzı bir adamdan çok doğru oynamayı bilen fakat feghouli'den farklı olarak dinamik bir adam lazım. bu adamın yani oyun zekası yüksek kanadın hızlısı ve driplinglisi bana göre bütçemizi aşar. 40 milyon eu'dan başlıyor. parlamamışını bulsak bile bonservisine sahip kulübün kolay kolay bizim bütçelere transferine izin vereceğine inanmıyorum.

  o halde seçenekler sınırlı. ya kuyt, adem büyük mantalitesinde mücadeleci, oyun disiplini yüksek kaliteli bir görev adamı bulup alıcaz ya da belki bir bek transfer edip linnes'i oraya kaydıracaz. fatih terim sanıyorum linnes'in sağ açık performansını idmanda ölçmüştür.

  diğer ihtiyaç sezon başından beri mevcut... allahtan taylan defansif orta saha konusunu halletti ancak mevcut kadro yapımızla fatih terim'in de belirttiği gibi dinlenme lüksü hiç yok. o bölgeye onu yedekleyecek bir futbolcu lazım. bu genç bir isim de olabilir, futbol hayatınım sonuna gelmiş tecrübeli bir yedek de... veya kiralık bir futbolcu da.

  son olarak bek rotasyonumuz dışında stoper rotasyonumuz da yetersiz. umarım bu bölgede sakatlık yaşamayız.