• 25444
  as başkanının yaklaşık bir ay önce kadar daha transferin bitmesine daha 50 gün var dediği, şuan için 10 küsür gün kalmasına rağmen hala gerekli orta saha takviyesini yapmamış futbol takımı.

  öyle derin derin analize gerek yok. galatasarayın şuan oynadığı oyunda dinamizm inanılmaz önemli bir konumda. allah korusun transfer dönemi kapandıktan 1 hafta sonra emre kılınç yada taylan antalyalı 2 ay oynayamayacak şekilde sakatlandı. donk'u taylan, ömer bayramı emre yerine koyarak bu oyunu oynayabilir misin ?

  yönetim kendini çok akıllı, camiayı aptal sandığından, taraftarın sesini kesmek adına hazirandan beri ayağına top değmemiş etebo diye bir adam getirdi. scout yada öyle ince elenip sık dokunan bir transfer değildi. düpedüz william d'avila sponsorluğunda rica üzerine gerçekleştirilen, taraftar sesini kesmek adına yapılmış, menajer transferiydi. umuyorum çok başarılı olur ama mesela o değil. mesela her transfer dönemi tekrar tekrar yaşanan aynı pespayelik.

  hiçbir şeyi savunmadan, taraf olmadan, izan sahibi insanlara soruyorum. galatasarayın 3 orta sahasının da kiralık olduğu 1 yıl önceden belliydi. bugün sezon başlamış avrupa'da ve ligde bu kadar önemli maçların tam ortasında, transfer döneminin kapanmasına 10 gün kala hala bu takımın orta saha ihtiyacı giderilmedi. bu normal mi yani ? ama futbolcu satamıyoruz falan diye savunulacak bir şey mi bu ?

  ve birde üstüne üstlük yönetim takımın sezona iyi başlamasını fırsat bilip daha da safsakladı transfer işini. bugün abdurrahim albayrak, "ne güzel top oynuyoruz ocak ayında menajerlerin hepsi bizim kapımızda olacak" diye bir laf etti. bakın bu kötü yönetim değil, kötü niyettir.

  transfer döneminin bu kadar vasat geçirilmesinden ötürü bu takım sezon ortasında sakatlıklar vererek tepetaklak giderse bu yöneticileri hiç mi utanmayacak acaba ya ? hangi yüzle tekrar göreve talip olacaklar.

  her platformda sizi cansiperane destekleyen böyle bir camia, ağzınızın içine bakan 10 milyonlarca taraftar, harika bir teknik ekip, sezona harika girmiş bir takım varken sizin yapacağınız şey 2 tane orta saha transferi ya 2. bu kadar zor olamaz.

  gomis gittiğinde milyonlarca taraftarın önüne çıkıp, taraftarımız rahat olsun 1 değil 2 forvet alacağız dedikten sonra kimse alınmayıp 6 ay bu takımı sinan-eren ikilisine mahkum edenler bu sefer de aynısını yapmaya hazırlanıyorsa eğer bence hiç zahmet etmesin. papaz her zaman pilav yemez.
 • 25445
  takımın bu sezon 2 olmazsa olmaz önceliği var - yerel lig ve avrupa ligi.
  türkiye kupası maçlarına mümkünse paf takımımız çıksın.

  ne kadromuz, ne de ekonomimiz daha geniş bir maç takvimini destekleyemez.

  dolayısı ile 1-galibiyetleri ile kuruluş amacımıza hizmet edecek ligi çok önemsemeliyiz.
  2-şampiyonlar ligine kapıyı aralayacak lig şampiyonluğu hayati mesele.

  geri kalan her maç akademi.
 • 25446
  toplarını yaya yaya maç kazanmaya devam ediyor. oyuncularımız `24 eylül 2020 galatasaray hajduk split maçında ara ara tempo yaparak çılgınlar gibi pozisyona girdi. maşallah nazar değmesin. arkama yaslandım ve en ufak şüphem olmadan seyrettim.

  önüne gelen takımı kulaklarından tutup domuz yavrusu gibi yere vura vura ilerliyoruz. hem de çok kasmadan... imparatordan allah razı olsun.