• 23751
  sevilla 3 yıl önce mariano için bu adam fiziken düşüyor en iyisi hazır para ediyorken satalım kurtuladım dedi ve kurtuldu. yerine de ismini şimdi hatırlamıyorum fransız genç bir bek aldılar.

  bizde mariano'dan faydalandık 2 yıl şampiyonlukta katkısı büyük ama bu adam 33 yaşına geldi ve fiziken geriye gittiğini biliyoruz. ama futbol takımı planlamasında ne yapıldı; sezon sonu sözleşmesi bitecek adamla hala devam ediliyor ve yerine daha genç ve dinamik olan linnes'in sözleşmesi donduruluyor.

  senin geleceğin mariano mu yoksa linnes mi? (diğer bekinin de akciğeri söndü ve 33 yaşında) onu da unutmamak gerek.

  21 yaşındaki golcü sol kanatın gitti yerine 33 yaşında o pozisyonla alakasız bir adam geldi. senin görevin yeni onyekuru'lar mı bulmak yoksa 36 yaşına kadar babel'e kontrat vermek mi?

  yazın onyekuru galataray'ın en kritik oyuncusu derken bana; yerine babel geldi, çok da gerekli değildi diyenler acaba ne düşünüyor?

  adam yiyen orta sahanı gönder hızlı oyunda ve geçiş oyununda etkili olan ndiaye ile anlaşma yerine statik 2 tane ikili mücadeleden uzak nadir orta saha oyuncuları al. tamam pasör özelliği düşük olabilir ama takıma dinamizm katıyordu.

  yani bunları başka bir td yapsa antrenörlüğünden şüphe edilirdi. bu kadar kötü planlama ben hayatım boyunca görmedim. suçlu ffp filan da değil. chealsea transfer yapamıyor yahu transfer lampard'ın hiç maç sonu uefa bize ceza verdi o yüzden kötü oynuyoruz dediğini duymadım.

  belhanda, feghouli, mariano, nagatomo vs. yaş alırken sen takımı gençleştirmek yerine daha da yaşlılarını alıyorsun. geçen devre arası marcao ve luyindama'yı gözü kapalı alabiliyorsun, biz de gençleşmeye gidiyoruz diye seviniyoruz. takımı daha beter yapıyorsun. garip yahu bu işin içinden çıkamıyorum.

  galatasaray'ın puanları gidince çık bazı hatalar yaptık de. olmuyor öyle.

  hoca kendine ve kariyerine çok güvendi bence en büyük hatayı burada yaptı. ben bir şekilde bu adamlarla götürürüm diye düşündü ama anadolu takımlarıyla fark kapandı ve futbol başka bir evreye yöneldi. 20 yıl önce yaptığını şimdi de yapabilirsin hocam. suçlu hep başkaları değil.

  sen donk'u forvet oynatınca ondan para kazanmayacaksın. ama erencan'ı oynatırsan ondan para kazanabilirsin. avrupa da biz oyuncuyu parlatalım iyi fiyata satalım geliştirelim diye oynatırlar, biz de gazozuna maçlarda ve skor maçlarında oynatılır. hala kim ne yapıyorsa tersini yapıyoruz.

  hep skor için yaşıyoruz hep.

  gelecek adına umutlu görmediğim futbol takımı...
 • 23752
  2019-2020 devre arası kampını katar'da yapılacağı ve cüzi de olsa bir gelir elde edeceğimiz yönünde haberler var.

  https://www.futbolarena.com/...ara-gidiyor-376711h/

  fatih hocanın işaret ettiği gibi hareketli bir ocak ayı geçirirsek yine kampa oyuncu yetiştirememe ve tam kador çalışamama gibi sorunlar yaşayacağımızı düşünüyorum. bu da devamında sahaya kötü yansıyacaktır. umarım bu şekilde olmaz ve takımda değişim yapılacaksa hızlıca gerçekleşir.
 • 23755
  premier lig falan hepten can sıkıyor da arada ligimizdeki başka takımların maçlarını da * izlemek futbol ezberlerimizi tazelemek için iyi oluyor. malesef.

  yoksa galatasaray futbol takımı sağolsun, futbolda nasıl gol atılır, pozisyona girilir, araya adam kaçırılır, şut çekilir, baskı nasıl kurulur, futbolda gol atmak dünyanın en zor şeyi midir, rakip defansı hataya zorlamak imkansız mıdır gibi şeyler düşünmekten manyak olduk. rakibi az adamla yakalamak falan. neme lazım. imkansızın kıyılarında dolaşmak gibi bir şey.