• 23747
  https://twitter.com/...886229614206983?s=21

  şu golde asisti yapan bizim beğenmediğimiz eren, golü atan bizim beğenmediğimiz yasin.

  eren'i de yasin'i de hala beğenmiyorum ve galatasaray'ın 11'inde asla istemem ama zaten söylemek istediğim o değil. bir oyuncuyu doğru değerlendirmek için önce işleyen bir sistem olması gerekiyor. takımın ne oynadığını bilmesi, oyuncuların o oyuna, hocalarına ve birbirlerine inanmaları gerekiyor. biz eren'i beğenmedik, sonrasında yerine kimi koyduysak yine beğenmedik, beğenmiyoruz. buna falcao da dahil. herkes falcao iyileşince sorun çözülecek diye bekliyor ama çözülmeyecek. çünkü falcao zaten bizim formamızla 5 resmi maç oynadı. değişen hiçbir şey yoktu. sorun bireyler değil, sorun sistem. sendeki kariyeri boyunca böyle bir asist yapamamış eren göztepe'de neden yapabiliyor bu asisti? bunun cevabını bulduktan sonra oyuncuları eleştirip kim yeterli kim değil konuşuruz.
 • 23748
  kalan maçlarda futbol için öldüğü aşikar selçuk'a, türkiye'deki futbol hayatı ölen belhanda'ya, dünya futbolu için ölü doğmuş bebek olan emre mor'a tek bir dakika bile süre vermemesi gereken takım.

  ayrıca takımı yamalı bohçaya döndürmeden her oyuncuyu kendi yerinde oynatması gereken takım. sol beki sağ bek, orta sahayı stoper, stoperi forvet, beki kanat yapma işi kabak tadı verdi. oyuncu sakatsa gidersin u17'e kadar, oranın oyuncusu kimse onu oynatırsın. evet guordiola da bu işi yapıyor ama başı sıkışınca son 10 dakikada değil de sezona yayarak oyuncuyu o rol için hazırlıyor.

  donk'un forvet oynadığı tek bir dakika daha izleyeceğime 3 saatlik yerli dizi falan izlerim daha iyi.