• 23173
  gece gece sinirlerimi ziplatan takımım. instagram' da idman fotolarına bakayım da lemina, falcao dönmüş mü calismalara diye kulübün sayfasına gireyim dedim. takım günü izinli geçirmiş! şimdi çıkıp dün hazırlık maçı yapıldı diyenler olabilir ama bu takımın oturması için her gün antrenman yapması, üç öğün beraber yemek yemesi, oturup teknik heyet ve futbolcuların toplantılar yapması gerekiyor. yine çıkıp saçmalama her gün idman mı olur diyenler olabilir. bal gibi de olur! mesela bugün hafif bir ter idmanindan sonra takım duran top ve korner çalışamaz mıydı? ya da gençlerbirliği maçından sonra 3 günlük izin yerine o 3 günde floryada 'niye böyleyiz arkadaşlar? eksikler- sorunlar ne?' konulu toplantılar yapıp hafif antrenmanlarla o 3 gün değerlendirilemez miydi?
  neyse yine fatih hocanin bir bildiği vardır diyelim geçelim.
  edit: takımın çoğu millî takımlarda zaten, antrenmanlar ne kadar verimli olur ki? diye yazan arkadaşlara cevaben; 29 kişilik kadrodan 7 oyuncu gondermisiz millî takımlara. yani takımın%75' i istanbul'da.
 • 23174
  https://twitter.com/...600960742907908?s=19

  ilk 11inde yukarıdaki görüntüyü verebilecek maksimum 2 oyuncu bulunan takımım.

  bir gün atletico madrid gibi hırslı olabilecek miyiz acaba merak ediyorum. formsuz olabilirsin, gününde olmayabilirsin, uyum sağlayamamış olabilirsin ama nihayetinde kötü koşamazsın herhalde. ama bizimkiler en temel olan koşuyu bile yapmaya eriniyor. göstermelik, göz boyamalık bile olsa bir depar atmaya üşeniyorlar. herkes lord.
 • 23175
  bugünki maçta şunu görecektik ki (burak yerine başka biri olsaydı gördük ki diyecektik) gol atmak istiyorsan, kazanmak istiyorsan forveti ikileyeceksin. birini çıkarıp öbürünü oyuna sokmacaksın. bu sene biz takım olarak bunun sıkıntısını çok çekiyoruz. bir de acilen aralara o gereken hırsı oluşturacak kaanlar, hakanlar, irfancanlar, okaylar yerleştirmemiz lazım. veya içimizden çıkarmalıyız. taylan, atalay, emre mor ve akbaba, süleyman luş vs vs... tabi bizde hala taylan ve atalay yerine selçuk oynasın. üzerinden zaman da geçti ama hala yediremiyorum takımıma o malum gençlerbirliği maçını.