• 21933
  takımın şampiyonluğu garantilemiş olabilir, oynayacağın maç senin açından bir anlam ifade etmiyor olabilir ancak bu taraftar için ediyor. bu yüzden galatasaray forması giyiyorsan, giydiğin her dakika kanının son damlasına kadar savaşmak zorundasın. 24 mayıs 2019 sivasspor galatasaray maçında forması terlemeyen, lakayıt, ne oldum delisi topçular görüyorum. ne ilginçtir ki hepsinin de forması sarı-kırmızı. bu maçta lakayıt davranan, ağırdan alan ne kadar gevşek topçu varsa değil galatasaray forması bir daha futbol topu görmemelerini diliyorum. bulunduğu konumun değerini bilmeyenler, ne oldum delisi olanlar en aşağılık insanlardandır bana göre.
 • 21936
  gecen hafta şampiyon olmus ve muhtemelen gırgır samatadan dolayı doğru düzgün antrenman bile yapmamış futbolcuların eleştirildiği takım. yarin da arenada şampiyonluk kutlayacak bu oyuncular. bu sene evde olmadigim zamanlar da telefondan, ya da hiç sevmediğim kahveye giderek maç izlemiş birisi olarak ben bile ara sıra baktım maça. trabzon ve bjk arasındaki cekismeden dolayı o maçlarda daha fazla heyecan vardı. normal bir şampiyonluk almadık, hepimiz burada, futbolcular orada çok yoğun stres yaşadık ve geçen hafta bütün enerjimiz bitti. futbol takımı da formalite maçını oynayıp kutlamaya geçti artık. yaz geldi artık deniz, kum, güneş üçlemesi ile enerji depolayalim bize rahat şampiyonluk gelmez seneye yine kurdeşen dökeceğiz.
 • 21938
  yedek kulübesini kuvvetlendirmesi gereken futbol takımı. görüyoruz ki fatih hoca'nın yedek kulübede güveneceği futbolcu tam anlamıyla 2 (donk, linnes) bunu kesinlikle artırmalıyız özellikle yerli rotasyonunda. tabii emre akbaba gibi önemli var bir isim var fakat ne yazık ki talihsizliģinden kendisini değerlendiremedik.

  ilk aklıma gelenler yerli anlamında;

  - (bkz: deniz türüç) : 3 milyon civarı rakam uygun olur.

  - (bkz: mevlüt erdinç) : yedek olarak yerli anlamında ihtiyacımız var.

  - (bkz: kerim frei) : fatih hoca'nın elinde kendisinden verim alınabilir.

  - (bkz: furkan soyalp) : bursaspor'da şans bulmamasına rağmen yeteneklerini beğeniyorum.

  - (bkz: ömer toprak) : futbolunu beğenmiyorum ancak yerli rotasyonda semih kaya'dan daha çok katkı verecektir.

  - (bkz: arda turan) : futboluna odaklanırsa, eski 66 numara koca kafa olarak dönecekse tabii ki de en başta fatih hoca'nın affıyla (bkz: neden olmasın)
 • 21939
  arda turanı takımda görmek isteyenleri keşke engelleme butonu falan olsa yani adamın neler yaptığını yazmaya kalksam sabah olur ama hala ciddi ciddi takımla kendisini anan var.şampiyonlar ligini kazandıracağını bilsem bile takımımda görmek istemediğim bir isim.kadromuz çok yetersiz bu sene * şampiyon olmamız tamamen rakipsizlikten oldu.o yüzden buna aldanmadan yeni sezona yapılandırmayla girmemiz gerekiyor çünkü bir sezon boyunca iyi oynadığımız maç sayısı bir elin parmaklarını geçmez.