• 21202
  çok kötü günlerin beklediği takımımız. evet bu bizim için uzun süredir söylenen artık resmen klişe olmaya evrilmiş bir söz ama bu sefer olacak galiba.

  ufukta görünen yol her geçen gün daralıyor.

  satılan ama yerine yenisi koyulamayan oyuncular iyiye işaret değil. kendimizi tüketiyoruz bu şekilde. yönetime güvenen, ya da yüreklere su serpmeye çalışıp nafile bir şekilde insanları sakinleştirmeye çalışırken insanlara hakaret eder gibi "daha transfer dönemi bitmedi ki!", "daha 1 hafta var" diyenlerden farklı olarak diyorum ki bitişimize 1 hafta var.

  1 hafta içinde elimizdeki 14 milyon euroyu transferlere doğru bir biçimde pay edip harcamaz isek o 14 milyon euro ile ne yapılacağı hiç önemli değil. ister borç öderler ister başka bir şey yaparlar ama hiç fark etmez.

  transferi böyle kapatırsak ki olası, şampiyon %5-10 oluruz. taş çatlasın %15 ihtimal.

  daha da kötüsü, şampiyon olamamaktan kötüsü yaz transfer dönemine lig sonucundan bağımsız olarak devasa transfer ihtiyaçları ve 0€ bütçe ile girip kiralık önemli isimleri de kaybedecek bir galatasaray var.

  forvetimiz hiç yok.

  kanatlarda onyekuru da gidecek elde sadece feghouli kalacak.

  ortasahada ndiaye gidecek, opsiyon kullanılırsa yetersiz donk, performansı düşen fernando ve belhanda olacak.

  sağ bekte linnes(?) ve yaşlı mariano.

  sol bekte yaşlı nago ve yetersizlik timsali ömer.

  stoper olarak elimizde kalan hiçbir oyuncudan emin değiliz. bir marcao'dan ümitliyiz ama o da test edilmedi henüz.

  neyse ki kale sağlam.

  kaç transfer lazım hesaplayamıyorum bile. beynime kramplar giriyor. üstelik 0€ bütçe ile. bütçe yaratmak için satmalısın. kimi? en olası belhanda ve soso. maksimum gelecek olan 12-13 milyon euro. tabii bu sefer belhanda ve soso'nun yerlerini de doldurman gerek.

  12-13 milyon euro ile resmen bu piyasada takım kurmak zorunda kalırız. kabus.