• 21120
    sezon başında takıma forvet transferi yapılmadan elimizdeki tek forvet oyuncumuz olan gomis'i gönderdik ve devre arasına kadar forvetsizlikten dolayı birçok sıkıntı çektik. bu durumları düşündüğüm zaman daha transfer dönemi başlamadan en az 2 forvet oyuncusuyla çoktan anlaşmış olmamız gerekiyordu. ama şuan baktığımızda halen elle tutulur bir şey göremiyorum, korkarım yine forvetsiz sezona başlayacağız. forvet istiyoruz, yeter da!
  • 21124
    beşiktaşın yaş ortalamasını, bu sene ne yaz ne de ara transfer döneminde sattığı hiç bir oyuncusunun yerini dolduracak ciddi isimler almamasını, bizi kendi sahalarında yenmiş olmalarına rağmen 3 puan gerimizde olduklarını düşünüce bu sene şampiyonluk potasında olmayacağı bariz. fenerbahçenin hali hazırda bu sene için devre dışı olduğunu düşününce, şampiyonluk yolunda ki en ciddi rakiplerin taraftar ve camiası olmayan başakşehir ve en son şampiyonluğunu 1984 yılında kazanmış olup şampiyonluğa dair hiçbir alışkanlığı kalmamış trabzonspor olduğu görünüyor. üstelik galatasaray futbol takımı bu iki rakibiyle de ali sami yen'de oynayacak. bu ahvâl ve şartlar altında şampiyonluğa bu kadar yakınken, şampiyon olup diğer rakiplerle makası açma şansı bu kadar ayağına gelmişken, yöneticilerin yanlış ve iş bilmez tutumu nedeniyle şampiyonluk şansını kendi elleriyle teslim ediyormuş gibi bir takım izlenimi vermekte 13 ocak 2019 itibariyle.
    birinci devrenin sonunda vaat edilen ve taraftarın beklentisi eksiklerin olabildiğince hızlı şekilde giderilip takımın üstüne koyarak yeni bir veya iki forvetle yoluna devam etmesiydi. ancak gün itibariyle eren, serdar, garry artık yok ve belhandanın da gittiği söyleniyor. üzülerek görüyoruz, ki o bile garanti değil bu takım bu saatten sonra ancak devre arasında kaybettiği gücü bir nevi telafi edebilir, yedi sekiz transfer yapamayacağımıza göre ilk devrede ki takımın üstüne koyabilmemiz çok zor görünüyor.