• 3834
  2022-2023 sezonunda küme düşme gibi durumun söz konusu olmadığı takım. 2 sezon önce 14. bitirip ligde kalmıştık o geliyor belki herkesin aklına ama o takım potansiyeli sınırlı düşük bütçeli takımdı.

  bu sezonki takım kötü bütçeyle kurulmadı, oyuncuların en formsuz, hocanın en dip hali ile bile sorun yaşamaz. 21. hafta geride kaldı, 9 maç var ligin bitimine. iç sahada 1 galibiyetle bile kümede kalırlar büyük ihtimalle.

  kümede kalmanın dillendirilmesinden çok takımın playoff dönemine formda girmesi ve belki 1 takviye ile nasıl daha iyi duruma geliri konuşmak lazım.

  bu sezon bu takım ilk 8'e kalacak. orada olası bir fenerbahçe eşleşmesinde iç saha maçlarında rekabet edebilecek takım olmamız lazım, tribün ve atmosferle kazanacak duruma gelmemiz lazım. bunun içinde mayıs ayında formda olmamız ve problemleri çözmemiz gerek.
 • 3835
  geçen hafta daçka maçı için ya playoff ya da kümede kalma mücadelesi maçı yazmıştım burada. çok şükür o maçı alıp yukarı doğru ivmelendik. bir sonraki hafta bursaspor'u da içeride yenersek playoff için sıra mücadelesi başlayacak inşallah. ancak halen takım çok dengesiz. bunun en büyük nedeni de oyun kurucusuz oynamamız. bost gidince yerini dolduramadık. russell çok iyi mücadele ediyor, elinden geleni yapıyor ama bence onun en faydalı olacağı pozisyon 2 numara. adam saf skorer. oyun kurma görevi ile fazlaca yoruyoruz ve hücum ritmini bozuyoruz. haliyle takımın da ritmi bozuluyor. inşallah bir oyun kurucu bakılıyordur. şöyle tecrübeli, ayağı yere sağlam basan, takımı oynatabilen. aslında bir fırsat çıkmıştı. andre andrews. bursa kaptı onu. geçen sene de oradaydı zaten. biz ilgilendik mi bilmiyorum ama bize o ayarda biri lazım. inşallah gelir ve kupa ile ligde adımıza yakışır sonuçlar alırız. geçen sene son dönemde yapılan canaan transferi ne kadar etki etmişti. armamız en iyisini hak ediyor. yönetim el atmalı artık.
 • 3836
  bugüne kadar gördüğüm basketbol takımlarımızın arasında en keyifsiz basketbolu oynayan takım.
  bunda en büyük pay koçun. işin yönetim kısmına gelirsekte erden timur geçen yıldan sonra elini ayağını bir anda çekti. yani bu kadar üvey evlat muamelesi gösterilmez bir şubeye, daha beteri kadın takımında yapılıyor, kadın şubesi tüm branşlar arasında en başarılı şubelerimizden biri ama resmen cezalandırılıyor.
 • 3837
  sahipsiz takımdır. erden timur, bir insanın yapabileceğinin maksimumunu zaten kulübümüz, futbol takımımız ve diğer projelerimiz için vermektedir. bu kulübün, bu branş ile ilgilenen şube sorumluları vardır ama ne yapmaktadırlar neden kapristelerdir kimse bilmemektedir(aslında biliyoruz da neyse)

  takım hafta içi atına deplasmanında hayatı maça çıkarken özel jetle 5 kişi_ yönetici giderken maca, 18 mart 2023 tarihinde oynanan tofas deplasmanına sayı ve yazı ile 0( sıfır) yönetici gitmiştir. yine geçen haftalarda oynanan fenerbahce kadın basketbol maçımızda da (kendi sahamizda) fener yönetimi tam kadro gelmişken ahmet cömert'e, bizden yine 0 kişi vardı. kulüp üyelerine dusmemeli onlarla muhatap olmak( gerçi muhatap olmak istiyoruz ve isteriz de 3.dakikadan itibaren olaya içişleri ve adalet bakanlığı dahil olur) sahada yenilebiliriz belki de protokol de karşılarına çıkamamak çok ayıptır, korkaklıktır.

  soruyoruz ya hakemler neden böyle diye? işte onlarda biliyor kimin protokolü daha güçlü veya orada degil diye. ona göre pozisyon alıyorlar.
App Store'dan indirin Google Play'den alın