• 3596
  galatasaray'ı sadece futbol kulübü zanneden daha doğrusu futbolu idare edelim de başarılı gözükelim mantalitesinde olan mustafa cengiz ve yönetimi tarafından diğer tüm branşlar gibi başsız badrıksız bırakılmış takım. aslında takım dursun özbek denen kişinin ergin ataman'ı kovduğu günden beri atıl durumda.

  ama ayağa kalkmanın çaresi de vardır. çaresi de (bkz: oktay mahmuti)'dir.
 • 3597
  yavaş yavaş sıfırdan yapılanmaya başlanması gereken takım. kim başkan olursa olsun seneye bir anda 10 milyon euro bütçemiz olmayacağı açık. bütçe 5 yıl sürecek bir yapılanmayla rakiplerimizle mücadele edecek düzeye getirilmeli, adım adım arttırılmalı.

  bence seneye bütçeyi biraz arttırıp ekrem hoca ile beraber fiba europe cup’da mücadele etmeliyiz. bu kupayı biraz düzgün bir takımla çok rahat alabiliriz ve avrupa’nın 4. kupası olsa da müzemize girecek bir avrupa kupası sonuçta. sonraki sene karşıyaka gibi fiba şampiyonlar ligini hedefleyen bir kadro kurarak bu kupayı almaya çalışmamız gerekir. eğer bu kupayı da alırsak (alması zor bir kupa değil banvit ve karşıyaka final oynadı) müzemizde eurocup, şampiyonlar ligi, europe cup olur ve avrupada istisnai bir noktada oluruz. sonra da adım adım bütçeyi arttırıp euroleague lisansı almak hedef olmalı.

  ben bu hayalleri kuruyorum, allah aşkına çok mu imkansız bunlar. çok mu zor seneye europe cup almak, sonra şampiyonlar ligini kazanacak kadroyu kurmak. bizi yönetenler neden kurmuyor bu hayalleri, uygulaması bu kadar zor mu. gerçekten aklım almıyor arkadaşlar, çok kötü yönetildiğimizi düşünüyorum.
Altyapı çalışmaları sebebiyle birtakım hatalarla karşılaşılması muhtemel. En kısa sürede hatalar giderilecektir!