• 3593
  bugün çok kritik ve maalesef ki kazanması zor görünen bir maça çıkacak takım.

  (bkz: 10 nisan 2021 pınar karşıyaka galatasaray basketbol maçı)

  bugün ayrıca bizi çok yakından ilgilendiren bir maç daha var. puan durumunda hemen üstümüzde ve bir altımızda yer alan iki takım karşı karşıya gelecek.

  (bkz: 10 nisan 2021 bahçeşehir koleji fethiye belediye maçı)

  şu an puan durumuna bakıldığında 35 puanımız var. aynı şekilde bahçeşehir ve petkim’in de 35 puanı var. biz ikili averajda bahçeşehir’in önündeyiz ama petkim’in gerisindeyiz. bahçeşehir’in petkim’le son hafta maçı var. altımızdaki fethiye ikili averajda bizden üstün ama ilk maçta bahçeşehir’den çok büyük fark yedi.

  sezon sonu puan tablosunda üçlü hatta dörtlü averaj sıralaması bile görebiliriz.
 • 3596
  bu sene bütün maçlarını izlediğim takım. önceki senelerde de izlemiştim. açıkçası gsbasketbol sevdalısıyımdır ve bir kaç kelam etme hakkım var diye düşünüyorum.

  seneye ligde kalırsa, assem marei ve pierre jackson dışındaki tüm yabancılarını göndermeli. devşirme olarak bobby dixon eğer fenerden ayrılacaksa yoklanmalı. göksenin’in yerli rotasyonu açısından ne kadar önemli olduğu pınar karşıyaka maçıyla daha iyi anlaşılmıştır. yerli rotasyonunu güçlendirmeliyiz. okben, doğuş özdemiroğlu, berk uğurlu, metecan birsen, muhsin yaşar gibi oyunculardan iki yada üçünü takıma kazandırmalıyız. yiğit arslan felaket sezon geçiriyor ama potansiyelini biliyoruz, seneye de takımda kalmalı. ragıp berke atar bir var bir yok eğer seneyede böyle olacaksa ve muhsin yaşar alınamayacaksa ege arar tekrar gelebilir. ragıp berke atar daha istikrarlı ve gelişime açık olacaksa kalmalı. barış ermiş, caner erdeniz ve ayberk olmaz ile yollar ayrılmalı, eray aydoğan kalmalı. yabancı olarak kaliteyi zaten bütçe belirleyecek. en az 8 milyon euroluk bir bütçemiz her sene olmalı bence. bu sponsoru bulamıyorsak suç bunu bulamayan idarecilerdedir.
 • 3597
  teknik taktik kısmına gelmeyeceğim zira 2020-21 sezonu hayatımda gördüğüm en kötü sezonlar arasında ilk üç e girer.

  bu sene galatasarayla ilgili enteresan bir etkileşimim olduğunu düşünüyorum çünkü ne desem ne düşünsem tersi oluyor.

  ligin açık ara en tutarsız kadro yapılandırması ve organizasyonu en kötü takımı olduğumuz için artık pagan şeylere itibar etmeye başladım.

  bu takım kalan maçlarını kazanamaz.
  başka sözüm yok.
 • 3598
  son yıllarda küme düşmeyi bu kadar hakeden herhangi bir takım olmamıştı ama işte göğüslerindeki arma bunu haketmiyor. ligin dibindeki ormanspor bile savunma yapmaya çalışıyor. çok samimi söylüyorum brock motumun savunması şu sözlüğün en az 10%unu durduramaz.

  2020-2021 tbl sezonu bitmesine 2 hafta kala ligin en fazla sayı atan takımı anadolu efesten sadece 85 sayı eksik atarak bu anlamda lig 4.sü, en fazla sayı yiyen ekibi olan fethiye belediyeden sadece 44 sayı daha az yiyerek bu anlamda ligin dibinden bir sıra yukarıdadır. şu istatistik ne kadar iğrenç bir kadro planlaması ve en nefret ettiğim oyuncu tiplemelerinden oluştuğunu gösteriyor.

  bu takımın yarısı şu savunma odaklarıyla caddebostan sahilde bile kıçlarına teneke bağlanıp maçtan atılırlar.
Altyapı çalışmaları sebebiyle birtakım hatalarla karşılaşılması muhtemel. En kısa sürede hatalar giderilecektir!