• 3458
    koçu ertuğrul erdoğan'ı beğenmediğim takım ama koç asla ama asla istifa etmemelidir. hele ki bu kadar düşük bütçeli bir takım ile yaptıklarından sonra asla etmemelidir. başka bir koç ile ciddi söylüyorum bu takım küme düşer. rezalet seviyede rotasyona sahibiz ve haftalar ilerledikçe fiziki anlamda takım bitme noktasına geldi. son haftalarda üst üste alınan farklı mağlubiyetler de bunun net göstergesi.

    şu şartlar altında oynattığı oyunu ve oyun planını hiç beğenmesem de yönetimin rezil rüsva ettiği ve kaderine terk ettiği bu takımı 2 yıldır bu seviyede tutan koçu asla göndermem. ha adam kendi istifa etse sonuna kadar haklıdır ama yönetim yine ne olduğunun farkına varmaz. o kadar uzaklar basketbola.
  • 3459
    böyle ağır mağlubiyetler olunca ya da tersi imkansız galibiyetler olunca gündeme geliyorlar lakin bence hala stratejik olarak yanlış bir yapı ayakta tutulmaya çalışılıyor. romantik, yenilmez armada, dönemleri geçti ve aynı futboldaki gibi en üst turnuva çarkının içinde değilseniz olaylar biraz zor işliyor. zamanında neler yapılmadığını ve neler yapılması gerekiyor yazmıştım (bkz: #2162006) hala aynı fikirleri taşıyorum hatta arttırıyorum, ya bir müessese ile birleşsin bu takım ya da hedef küçültüp yetenekli türk gençlerinin oynayacağı bir kulüp halini alsın.