• 20
  korkuyorlar deli gibi. yeniden şampiyon olacağımız için, yeniden ligi yıllarca domine edeceğimiz için korkuyorlar.

  yabancı sınırı konusunun yeniden gündeme gelmesi, fatih terim'e verilen 10 maçlık ceza, kulüpler birliği bildirisi bunun göstergesidir.

  ama şunu bilmeliler ki bizi durduramayacaklar.
 • 21
  dün akşam itibaren alenen yapılan ve bunu trt, a spor, beinsport gibi ülkenin sözde spor kanallarında yapılan düşmanlıktır. istisnasız her kanalda oynan futbol değil de hakem konuşuluyor ve yetmezmiş gibi olayı birşekilde yabancı sayısına çekebiliyorlar. sabah izlediğim a spor kanalında mehmet adlı galatasaray muhabiri ile fenerbahçe muhabiri bu maçı yorumluyor galatasaraylıdan çok fenerli konuştu. mehmet denilen arkadaş 2 kelime edip susturamadı diğer elemanı. az evvel trt spor kanalında erdoğan adlı kişi yabancı sayısından dem vurdu. akşam izlemedim ama çakar ve saz arkadaşları aynı şekilde bir tutum sergilemiş. tamam, peki hakem hata yaptı diyelim de oynanan oyunu konuşan yok kaldı ki hakem hatalarının en çok zarar verdiği takım kim bir açıp bakmışlar mı ? bakın hafızamı hiç zorlamadan fenerin sene başı bursaspor maçı, başakşehir maçı ve olmayan taçtan bize karşı attıkları gol ile kazandıkları puanları almamış olsalar fener şuan 18.sırada olurdu. ve inanın sadece ilk aklıma gelenler ama konuşulan galatasaray. ilk yarı biraz akıllı olsak biraz şanslı olsak 4 yada 5 tane atmamız gereken bir performans ortada iken konuşulanlar ayıptır. hele hele dün akşam adını anmak bile istemediğim sözde bir kulüp başkanının sarf ettiği sıçmıklar başlıca facia. yönetimin acilen çıkıp detaylı bir basın toplantısı düzenleyip, anladıkları dilden konuşması lazım.
 • 22
  ne buyuk kulup oldugumuzu bu dusmanligin buyuklugu bize gostermektedir. ulan kimse 18 yasinda 5 sampiyonlar ligi maci oynayan ozani konusmuyor. yok kaleci arda galatasaray karsisinda soyleymis boyleymis agugugu. yusuf ne buyuk karaktermis de moral vermis de. lan bizden fazla ust kalite oyuncu cikaran, buyuk karakter cikaran kulup mu var. neyi kime anlatiyorsunuz? tamam ben de genc oyuncu destekcisiyim de ne agladiniz ne cok bagirdiniz aq. pisliginizde bogulun.