• 920
  19/20 sezonunda o meşhur 8 haftalık periyotta savunmadan çok hücuma verdiği katkı ile aklımda kalandır.

  şöyle ki; savunma dörtlüsünün tamamı topla hem çıkıp hem de oyun kurabiliyordu. sağda mariano, solda yeni transfer eksikliğini oldukça çektiğimiz solak sol bek saracchi, ortasaha kadar teknik iki stoper donk ve marcao, önlerinde de top dağıtımında etkili bir seri.

  böyle bir savunma hattında kimseyi topu 'o' alsın da ona baskı kurayım diye riske edemez rakipler. şu an çözüm belli, marcao'ya oyun kurdurtma, topu luyindama ya da linnes'e aldırt, onların pas kanallarına bas, bunu biz arkadaşımla her gün bıkmadan konuşurken erol bulut bunu yapınca büyük bir şey bulmuş gibi övüldü, hatta ozan tufan abartıp marcao'ya adam adama oynadı desek yeri.

  çözümümüz çok basit, marcao ve saracchi kanadını ve pas kanallarını kapat, ileride hızlı oyuncularımız olmadığı için savunmanı ileri çıkartıp alanı daralt, zaten duran top tehdidimiz de yok, yap faulunu, at topu kornere korkmadan. abartı olacak ama biz korner atarken siz gol beklerken ben yemeyelim diye bakıyorum.

  kadro mühendisliği berbat, futbol aklı demekten bıktım ama o yok, gelecek sezon için ümitlenelim desen o yapılanmayı yapacak adam da para da yok.
  fatih terim'in vücut dili ben yıldım, keşke ben istifa etmek zorunda kalmasam da beni kovsalar gibi, umarım yanılıyorumdur, yanılırım.