• 51
    geleceğiyle ilgili çok ciddi endişelerimin olduğu makamdır.

    bir yazarın açtığı ankette, soru "mustafa cengiz'in dün itibari ile kendini bitirdiğini düşünürsek yeni başkan kim olmalı?"ydı. şıklardaki dört isime baktım ama inanın elim hiçbirine gitmedi. hiçbiri ile ilgili bir intibam olmamasından değil, hepsiyle ilgili olumsuz intibam olmasından...

    ankette direk sonuçlara geçtim, burak elmas ile ahmet yüce ocaklı kafa kafaya gidiyor. burak elmas, en son candaş tolga ışık skandalıyla "kendini bitirdi". ahmet yüce ocaklı ise liseciler tarafından aşırı "hype"lanmış durumda. ankette 3. sıradaki eşref hamamcıoğlu, lisecileri de geçtim, dinozorları temsilen aday sanırım. önümüzdeki süreçte büyük ihtimal ahmet yüce ocaklı'yla birleşeceklerdir. ankette sonuncu olan ise kendisi hakkında en az bilgim olan ancak dursun özbek yönetiminde yer almasından dolayı bende kötü bir izlenim oluşturan metin öztürk. ayrıca metin öztürk'ün vaatleri de çok içi boş duruyor.

    açıkçası mustafa cengiz'i bu adayların tamamından önde görüyorum. ancak saçmalama sınırlarını aştığından da şüphe yok.

    mustafa cengiz başkan olmamalı, eyvallah. ama koca camianın çıkardığı adaylar bunlar mıdır? eli yüzü düzgününü geçtim artık da en azından ne olduğunu bilmediğimiz biri aday olsun da onu destekleyelim!
Altyapı çalışmaları sebebiyle birtakım hatalarla karşılaşılması muhtemel. En kısa sürede hatalar giderilecektir!