• 6944
  oturmuş bir kurumsal sistemi olmayan kulüp. şu anki problemlerin hepsinin temelinde bu var. çok çabuk savruluyoruz bireysel kararlarla. bunun mümkün olmaması gerekirdi. bu noktada burak elmas'ın seçim döneminde çizdiği yol haritası umut ettirmişti ama kurumsallık dışı son olaylardan gördüğümüz üzere bir kere daha umutlar yerle bir.

  halen kulüp başkanı birtakım kişilere güveniyor. eskiden fatih terim'e güveniyordu, şimdi ışıtan gün'e. illa birine güveneceksek fatih terim'i her seferinde tercih ederim ama kişilerden bağımsız bir şekilde durumu indirgersek eskiden de kişilere güveniyorduk, halen de kişilere güveniyoruz. bir kişi ayrıldığında yer yerinden oynuyor çünkü oturmuş bir sistem yok. görderme şekli zaten başlı başına fiyasko. yazık.
 • 6945
  yine bir şekilde savaş ortamina girmis kulubumuz. yönetimin vasifsizliklari bir yana iddialar bir yana taraftar bir yana vs vs.
  cok kötü giden ve yaklaşık üç yıldır futbol oynamayan takımın hocası elbette değiştirilmeli idi. ama süreç çok kötü yönetildi. taraftar destegini bir kac mac sonra tamamen kaybedecek teknik adamı simdi kovarak ve türlü türlü islere girerek bunu yaparak tabiri caizse sacmaladilar.
  taraftar hocadan taraf oldu. hoca böylece birkac mac sonra belki de daha üzgün şekilde buradan ayrilacakken sahiplenilen adam olarak ayrildi.
  başkan da yaptigi hareketler ve konusmalarla, getirdiği hoca* ile durumu kurtarmak yerine daha da kötüleştirdi. başkanlık koltugunun ağırlığını taşıyamadığını gostermis oldu.
  ve belli bir kesimde bu durumu firsat bilerek kac aydir kulup yönetiminde olan bir adam ile ilgili iddialari nedense simdi alevlendirdiler. zaten zor durumda olan yonetime son darbeyi vurdular.
  olan da arada takımına dair hayaller kuran taraftarlara oluyor. işin kötüsü taraftar da bölündü. en tehlikelisi de bu durum. suyun karşısı ile dalga gecerken resmen başımıza geldi.
  baskan o adamı yönetimde tuttugu her dakika bu kulübe ihanet eder. hatta mumkunse en kisa zamanda secim karari almaz ise yine ihanet eder.
  bu arada bu durumun en sucsuz adamı da torrent. ona umarım sacma sapan tepki gosterilmez.
  en kisa günlerde yeniden birlik olunan ve kupalarla dolu bir gelecege kavusuruz insallah.
 • 6946
  çok ciddi bölünme içerisinde olan kulüp. bu öfke, bu kin kulübü belki de hiç olmayacak bir ayrılığa götürecek. insanlar as olanı unutmuş durumda. fatih terimi sevenler, sevmeyenler, liseliler, lisenin içindeki ayrışmalar hepsi kendi bakış açısıyla bakıyor.

  buradaki as olan galatasaray spor kulübü. burak elmas yönetimi yalanlarıyla benim gözümde tamamen bitti. büyük ihtimal galatasaray içerisinde de bitti. en yakın genel kurul da bu görülecektir. ancak buradan çıkan ayrışma hiç kimseye fayda sağlamıyor. torrent'in yardımcısı, ışıtan gün'ün tivitleri, kendi kulübünde yaptıkları, 20 bin forma vs kaybolması tüm bunlar galatasaray'a fayda getirecek tartışmalar değil. 3 yıllık planlama adı altında bir gençleşme operasyonumuz var, bunu kim gelirse veya giderse farketmeksizin devam edilmesi gerekiyor. asıl önemli olan budur.
 • 6947
  galatasaray taraftarı olduğunu iddia edenler, şu anda galatasaray'a, galatasaray düşmanlarından daha fazla zarar veriyor ve bunun tek nedeni, intikam. galatasaray için değil, intikam için. yazık, gerçekten çok yazık.

  bu kişilerin isimleri bugün çıkmadı ortaya, listeler belliyken neredeydiniz? bu kulüpte herkesin, neden bir ajandası var? kayıtsız şartsız galatasaray diyen, 3 5 kişi kalmışız gibi hissediyorum. allah sonumuzu hayretsin.

  şimdiki yazacaklarım, bu yönetimden bağımsızdır, kulübü sosyal medyadan yönetebileceğini zanneden 3 5 zibidi, seçim dönemlerinde ciddiye alındığını hissettiği için sürekli seçim isteyen 3 5 yıkık, ibrasızlığı her fırsatta kullanıp, yönetim düşüren 3 5 egoist yüzünden yönetecek insan bulamıyor bu camia. son yönetimlerin çapları ortada. bu durumdan rahatsız olan genel kurul üyelerimizin bazıları, kariyerlerinde başarılı bir çok galatasaraylının, ali sabancı gibi, başkan olmamak için, bunlara yem olmamak için, aidat ödemedikleri belirtiyor clubhouse ve benzeri yerlerde.