• 6881
  siyasi erke ve sportif düzene yenilmekte olan canım takımım. keşke ekonomik gücü yurt dışında olan, türkiye'den mümkün olduğunca uzakta düzenini kurmuş birisi galatasaray'ın başında olabilse. ekonomik olarak güçlü birisi gelebilse, bütün tehditlere ki bu tehdit elbette ki ekonomik yaptırım, galatasaray rahatlıkla adaletsizliklere ses çıkarabilecek hale gelebilecektir.

  ülkenin en büyük camiasıyız, hem başarı hemde bu camiayı seven milyonlar olarak yani adetsel olarak fazlayız.

  bu düzenin maalesef bir parçasıyız, coğrafya bir kader, galatasaray'da bu coğrafyanın bir parçası. umarım sağlıklı bir dünyada bu takımı desteklemeye devam edebiliriz, sportif olarak adaletli bir dünyada gerçekten rakipsiziz.
 • 6882
  ülkedeki diğer tüm futbol kulüpleri gibi sivil toplum örgütü olma özelliğini kaybetmiştir. sindirilmiş, kontrollü hale getirilmiş bir organa dönüşmüştür. güç erkleri galatasaray'a düşman olduğu için canı yakılır, sahada ise hiçbir zaman bu erklere muhtaç olmamıştır.

  taraftarı abd'den ithal sjw-faşist jargonları tadında birbirine köpürür, kuşak farkından girer objektiflikten çıkar. malum, odada fil var.

  yine diğer tüm kulüpler gibi onca kaynağa rağmen berbat yönetim ve transfer hatalarından dolayı biriken borçları da vergi affına girer, vatandaş kyk faiziyle, fatura zamlarıyla boğuşurken. ne var ki aynı vergi affı, vadelendirme ve limitlerden de bazı saray favorilerine göre daha az fayda görür.
 • 6883
  her branşta tribünlere sandıkta görüşürüz demedikçe dayak yemeye devam edecek kulubümüz.
  burak elmas yönetiminin gücünün yetmeyeceğini biliyorduk ama elinin bomboş olduğunu net gösterdi.
  zaten düşmekte olan mevcut düzene şu anda bu tehdidi göstermediğimiz sürece bu sirk devam edecek.
  akp'ye oy veren galatasaray'lıların vardır bir bildiği.
 • 6884
  sadece başkan ve yönetimi olmayan bu sebeple konsolide olmakta zorluk çeken çınar. hiçbir şeyini kaybetmemiştir.

  basiretli bir başkan çıkıp masaya yumruğunu vurduğu taktirde galatasaray'dan nem alan sırtlan sürüsü dağılır ama yok işte. seçilmeden önce twitter'da aslan kesilmiş, atan tutan burak elmas'ın halini görüyor işte herkes.

  sen olmazsan bu ligi kim izleyecek, 30 milyon taraftarın varken seni bertaraf etmek isteyen hangi siyasi hareket varlığını sürdürecek, sen olmazsan bu 5 para etmez ligin yayın hakları için verilen paranın 10'da 1'i teklif gelecek mi acaba.

  ama başkan yok işte başkan.
 • 6886
  yeni türkiye'nin spor camiası tarafından düşman bellenmistir. bazı şeyleri kabul etmek zor ama gerçekler bunlar. hayali düşman yaratıp kitlesini kütleye çevirenler tarafından bu ülkenin gerçek yüz aklarından birisi olan bu camia ötekileştirilip dışlanmış durumda.

  ne yapalım istiyorlar cidden anlamıyorum. biz de bu ülkenin sıradan vatandaşlarıyız. normal bir spor ortamı istiyoruz.