• 6694
  güzide kulübümüz. son dönemde yönetim kademesinde geçen her detayın rahatlıkla basına ve sosyal medyaya iletildiği süreçten geçiyor. madem ortalıkta konuşacaklarsa toplantısını, stratejisini her yerden canlı yayınlasınlar, dolaylı anlatımla yormasınlar. vallahi sporculardan bu kadar haber alamıyoruz, biraz bilgi gizliliğine riayet edilmesi gerekmez mi? aynı zamanda halka arz bir şirketiz. en ufak bir sansasyonda dahi değer kaybı oluşuyor.
 • 6696
  özellikle seçim zamanı game of thrones izler gibi takip ettiğimiz kulübümüz. hiç değişmiyor.

  herkes bir yerlere gelme peşinde, herkes birbirinin arkasından işler çeviriyor, herkes birilerinin kuyusunu kazmaya çalışıyor... en güvenilir dediğin kişi bile bir gün sonra seni yanıltabiliyor, kim kimin adamı belli değil. biz de bu insanlardan kulübü belli bir seviyeye getirmesini bekliyoruz. halbuki hiçbiri bizim yarımız kadar düşünmüyor.

  galatasaray'da yönetici olmanın kendilerine getirisinin ne seviyede olduğunu hiçbir zaman bilemeyeceğim. fakat düşününce ne kadar önemli olduğunu yaptıkları tüm saçmalıklardan biraz da olsa anlayabiliyoruz. fakat artık ben bu tür saçmalıkları kaldıramıyorum. ne diyeyim, umarım eskisi kadar zevkle takip edebileceğim dönemlere tekrar kavuşuruz.
 • 6697
  acaba bilinçli olarak bir kaos yaratıp bu sezondan bir şampiyonluk mu çıkartmak istiyoruz diye soruyorum kendime.

  terim ve cengiz bir toplantı yapıp “kaos yaratalım” kararı almış gibiler. belhanda’yı gönderdiler olmadı mesela. dozu arttırmak gerekliydi. bu sefer başkan çıkıp oyuncularda şeref haysiyet bırakmadı. tam etkili olsun diye de terim’e de giydirdi.

  kesin böyle beyler. bundan ötesi milyonların döndüğü bir kulüpte böyle amatörlüklerin olmasını benim ne aklım ne de kalbim kaldırmaz. bırakın ben böyle inanayım.
 • 6698
  mahmut recevik'in başkanı ile olan toplantısı ardından şu ifadeleri söylediği kulüp.

  --- alıntı ---

  bugünkü toplantıda 7 yönetici, başkan mustafa cengiz’e istifa etmesini önerdik. mustafa cengiz ise istifa etmeyeceğini, aday olacağını ve seçimi kazanacağını söyledi. ben de kendisine seçim kazanmasının mümkün olmadığını söyledim. diğer yönetici arkadaşlarımın da görüşleri benimle aynı.

  --- alıntı ---

  şimdi benim asıl merak ettiğim konu 7 yönetici ve mustafa cengiz'in katıldığı bir toplantıda konuşulanları kim nevzat dindar'a sızdırdı ? mustafa cengiz'den hiç hazzetmiyorum ama seçim öncesi kendi çıkarları için ortalığı karıştıran kişiler varmış havası seziyorum. çünkü kulübün içindeki olayların bu şekilde gazetelerde manşet olması hiç hoşuma gitmedi. umarım bir an önce başkan ve yönetim kurulundaki üyelerden bir daha bir araya gelmemek üzere ayrılır ve yeni bir sayfa açarız.
Altyapı çalışmaları sebebiyle birtakım hatalarla karşılaşılması muhtemel. En kısa sürede hatalar giderilecektir!