• 6568
  her derbi öncesi konsantre olabilmek için açar eski maç görüntülerine, taraftarın tezahüratlarına bakarım. ilk defa göğsüme öküz oturmuş gibi hissettim. tribünde omuz omuza olduğumuz maçlar, hep bir ağızdan söylediğimiz marşlar, rakibi baskı altına almak için çıkarttığımız o efsane ıslık sesi, kadro seslendirme, war chant, atkı şovu, golden sonra hiç tanımadığın insanlara sarılma hali, yine golden sonra herkesin sesinin sınırlarını zorlayarak golü atan futbolcuyu söylemesi, devre arası az önce gol atılınca sarıldığın kişiyle maçı yorumlama, maç sonu hep beraber stattan çıkma... liste uzar gider. 1 yıldır içinde bulunduğumuz durum sinir uçlarımıza dokunur oldu. birçoğumuz bunalıma girdi, hareketsiz kaldı. çoğumuz aylarını evden çıkmadan geçirdi ve bu dönemde birçok şeyin özlemini çekti. belli ki bir süre daha ayrı kalacağız.

  özledim, özledik, özlüyoruz. sana kavuşmayı dört gözle bekliyorum çocukluk aşkım. sana kavuşmadan önceki son birkaç derbi olmasını umuyorum.

  şimdilik; konsantrasyon

  (bkz: hedef23)

  (bkz: 17 ocak 2021 beşiktaş galatasaray maçı)
 • 6569
  fatih terim'in egosu ile yönetimin insanı tiksindiren beceriksizliği arasında perişan olmuş spor kulübü.

  çok merak ediyorum 20 maçta etebo'nun sahaya adım attığı hangi maçtan takım puan alabilmişiz de derbiye ilk 11 çıkıyor. yaz transfer dönemini orta sahasız kapatıp ara transfer dönemi başlayalı 15 gün geçmesine rağmen transfer açıklayamayan yönetime de söyleyecek sözüm yok benim. aynada kendi suratlarına bakabiliyorsa o twitter fenomeni kılıklı heriflere ne mutlu.

  yazın 18 transfer yapmış fenerbahçe de ara transfer döneminde şimdiye kadar 3 oyuncu açıkladı. biz kısmetse önümüzdeki hafta sponsor falan açıklarız :)

  (bkz: 17 ocak 2021 beşiktaş galatasaray maçı)