• 6455
  2020-2021 sezonu ekim ayı itibariyle gördüğüm kadarıyla sezon sonunda hem yönetimini hem de teknik heyetini değiştirmesi gereken kulübümüz. bence yönetim temmuz'da değişmeliydi ama yapacak bir şey yok.

  avrupa'da yıllardır rezil olup geldikten sonra ligde aldığın başarıların bir yere kadar önemi var.

  teknik direktör takıntılarından vazgeçmiyor, yönetim 3 gün kalmış transfer yapamıyor. babel galatasaray'a geldi geleli oynayamıyor. hala oynatılmaya çalışılıyorsa ya babel'e kişisel ilişkiler iyi diye forma veriliyor ya da takıntılardan vazgeçilemiyordur. ikisi de bu yolun sonuna gelindiğini gösterir.

  diğer taraftan yönetim de 3 gün kalmış hala transfer yapamamış durumda. bu saatten sonra ne yapacaksınız transferi? eğer paran yok transfer yapamıyorsan çık transfer sezonunun başında biz transfer yapamayacağız, paramız yok de. 50 gün var dersen adama sorarlar hani transfer diye. şimdi kendilerini kurtarmak için hafta sonu şov yapmaya kalkacaklar. bunu da yiyen insanlara yazıklar olsun.

  kimi yönetimi destekliyor, kimi fatih terim'i. iki tarafta suçu birbirine atıyor. ben iki tarafı da destekliyordum ama artık tarafım hem yönetimin hem de teknik direktörün gitmesi. sezon başı olmasa bile en geç bu yıl sonu iki taraf da gitmeli.
 • 6456
  https://www.youtube.com/...ab_channel=ledozeppo

  yollar uzun dikenli taşlı olsa da
  bastığın yer üzüntülerle dolsa da
  sel, çığ, ateş; önünde her ne olsa da
  cimbom başı dik yürür.

  yemişim 1 ekim 2020 rangers fc galatasaray maçı'nda elenmemizi.
  yemişim yıllardır avrupa'da başarısız olmamızı.
  yemişim transfer başarısızlıklarını.
  yemişim kazanılamayan derbileri.

  cimbom başı dik yürüdü ve yürümeye devam edecektir.

  gecikmeli olsa da 115. doğum günün kutlu olsun çocukluk aşkım.