• 6255
  laik cumhuriyetin, bilimin, modernizmin ve demokrasinin belki de türkiye’deki en köklü örgütüdür.

  kuruluşu, vizyonu ve kültürüyle; dün de bugün de şeriatçı ve bölücü terör örgütlerinin, işgalcilerin, ideolojik olarak tam karşısındadır. gurur duyulasıdır.
  ne mutlu bize ki galatasaray var!
  ne mutlu bize ki galatasaraylıyız!
 • 6258
  sene sonu "şampiyon takım" ve "ucl takımı" sıfatlarının etkisiyle bedelsiz olarak emre kılınç ve mert hakan yandaş'ı kadrosuna katacağını düşündüğüm büyük kulüp.

  aynı şekilde önümüzdeki sezonun devamında da edin visca'ya, dorukhan'a kancayı takabiliriz...

  türkiye'nin bayern'i, juventus'u olabiliriz...
 • 6261
  arasına galatasaray eğitim kurumlarından olmayan birinin girme yüzdesi yüzde 1'in bile altında olan canım kulübüm. bakın spor kulübü demiyoruz. eğitim, kültür, spor ve tüm bunların hepsini birbirine harmanlamış bir camia. çakal tayfanın saldırması hep bu yüzden. ahmet ercanlar, emre bol, ali koç gibilerin üye olamayacağı, olsalar bile çok zorlanacağı bir camia burası. bu sebepten herhangibi bir örgüte meze olmaz galatasaray. bir örgütte galatasaray'ı ele geçiremez. çünkü cumhuriyetimizin, ülkemizin yönetim biçiminden daha fazla kuvvetler ayrılığı var bu kulüpte. her kurumu, diğerini denetleyip, sıkı muhalefete tabi tutar. yani burası sahiplerin değil, hizmetçilerin başkan olacağı bir eğitim, kültür ve spor kulübü.

  vatanın kurtuluşundan, cumhuriyetin kuruluşuna kadar bu ülkeye fikir ve eylem hizmeti vermiştir. osmanlı'nın vezirlerinden, cumhuriyetimizin fikir babası tevfik fikret'e kadar hepsi bu tedrisatın ürünleridir. sizler 90'larda hakan şükür'ü bu cemaatte diye bir yerlerini yalarken, camia içinde ağır şekilde eleştirilmiş, ve kaçmak zorunda bırakılmıştır. şimdi sizlerin korkuyla söylediği terör örgütü naralarını, iktidar değiştiğinde nasıl değiştiğini hep beraber göreceğiz.

  türkiye'de ele geçirilme kaygısı gütmeyen tek kulüp biziz. çünkü eminiz hiçbirimizi ele geçirip, fikir empoze edemezler. galatasaray kongresine bir siyasinin gelebilmesi mümkün mü? ağlamaya, kudurmaya, kendinize okullar açmaya devam edin. sizin liseniz ancak ticaret lisesi ayarında adamlar yetiştirir. okul birinciside ahmet ercanlar olur zannedersem. en başarılı yalayan o çünkü.
 • 6262
  büyü bozuldu son bir hafta içerisinde olanları anlatabilecek en iyi cümle.

  önce futbol takımımız 23 şubat 2020 fenerbahçe galatasaray maçında 20 yıllık seriyi bitirdik.

  sonra da basketbol takımımız yaklaşık 10' da 1 bütçesine kurulmuş ve 9 yıldır deplasmanda yenemediğimiz fenerbahçe' yi 26 şubat 2020 fenerbahçe galatasaray basketbol maçında son 5 dk içerisinde 13 - 0 seri yaparak yendik.

  (bkz: yallah masa tenisine)