• 6214
  "x bu kulübün kapısından girerse desteği bırakırım" diyor herkes ama bu kulüp ne kadar ilkeli davranıyor ki zaten arkadaşlar?

  okan'ın yaptığı büyük ihanetti geri döndü, arda terbiyesizlik yaptı geri döndü, terim gs düşmanlarıyla aynı safta yer aldı geri döndü.. geçiniz artık bu işleri.
 • 6215
  insanların benzer olaylara tepkisi her dönem aynı olmayabilir. hayata bakışlarında değişiklikler, hassasiyetler ortaya çıkmış olabilir. aynı zamanda birikmişlik de olabilir.

  evet, arda turan isimli insan takıma katıldığı takdirde söz konusu oyuncu ve onu ısrarla takıma getiren fatih terim kişisi görev aldıkları sürece taraftarlığını askıya alacağım kulüp. ne bir maçını izlerim ne de bir haberini okurum.
 • 6217
  ülkedeki tüm büyük spor kulüpleri gibi duruş, şeref, cumhuriyet gibi sıfatlarla anılmaması gereken ve athletic bilbao, celtic, granger, livorno, st.pauli, barcelona, real madrid gibi belli etik, ahlak, din veya politik görüşü olmayan ya da sadece memleketlisinin de tutmadığı bir kulüptür. her türden insan bu kulübü tutar, bu yüzden belli bir açıdan ortak bir hayat görüşüne sahip insanların, aynı çatı altında toplandığı bir spor kulübü değildir. hayatında yaptığına dikkat eden, insanlara mümkün olduğunca saygı duymaya çalışan, çomar veya kıro olmayan taraftarları tarafından, takımlarında kendileri gibi yönetici, hoca, oyuncu görmek istenmektedir. ülkedeki malum futbol camiasından dolayı bu istekleri hiçbir zaman gerçeğe dönüşmeyecektir.