• 6133
    hayatımın en güzel detayıdır belki galatasaray. kaç maç dertlerimi unutturdu. kaç mağlubiyeti güzel günlerimde yüreğime gam ekledi bilemem. ama yaşadığım her anımda var galatasaray. en alakasız günlerde bile aklıma düşer. önümüzdeki maçı nasıl oyanayacagımızı hayal ettirir bana. galatasaray sevgisi öyle bir sevgidir ki onun verdiği mutluluğu veremez hiçbir sevgili keza acıyı da öyle
  • 6134
    türkiye için batıya açılan kapıdır. hem sportif hem eğtiim anlamında. bu ülkenin biraz mantıklı bir ortamı olsa bu büyük ve önemli markasını tüm dünyaya pazarlar. ama gelin görün ki önünü kapatıp, bitirmek için her şeyi yapıyorlar. işte bu mentalite olduğu için bu ülke bugün bu durumda. başarılı olan ne varsa bitirmek istiyoruz. her sektöre her yapıya sinmiş köhneleşmiş bir durum. bu durum genlerimize işlemiş sanki. birisi başarılı olduğu zaman asla bunu söylemek istemeyiz ama başarısız olunca sonsuza kadar söyleriz.

    bu kulübe yapılan en ufak kötülük ülkeye yapılan kötülüktür. bunu ciddi şekilde gündeme getirmeliyiz. galatasaray gerçekten türkiyedir.