• 6130
  doğduğum günden bugüne geçen 12.419 günde;

  1 uefa kupası
  1 uefa süper kupası
  16 türkiye ligi kupası
  10 türkiye kupası
  12 türkiye süper kupası
  3 başbakanlık kupası,
  6 tsyd kupası olmak üzere 49 futbol kupası kazanmış, aşkla, hayranlıkla, psikopatlıkla bağlı olduğum takımımdır.

  başarı anlamında taraftarını harman bırakmamıştır :)

  büyüklüğünü taraftarından, şanla dolu tarihinden alır. hayallerden değil.
  kendisiyle uğraşanın sahada şerefiyle oynar, hakkından gelir.
 • 6131
  farkındayım, olaya kötümser yaklaşıyorum. ama en kötüsünü düşünmek durumundayız.

  şimdi riva ve florya konusunda emlak konut bize kazık atma peşinde. çok büyük paralar var işin içinde. eğer ödeyemezsek tff'nin yeni talimatıyla birlikte puan silme v.b. bir çok sıkıntı doğabilir diye korkuyorum. bizi fena bir tuzağın içine çekmiş olabilirler. devam eden sistematik ve organize saldırının altında da bize verilecek haksız cezada camiayı sahipsiz bırakmak olabilir. 23 eylül 2019 olağanüstü divan kurulunda saçma sapan muhabbetler yerine bu konuda biraz bilgi ediniriz diye ümit ediyorum.

  bu taraftar yönetim ve fatih hoca tarafından konsolide edilirse yediğimiz kazığı bir günde kapatacak kadar fedakar, cefakar ve vefakardır. ama iş oralara gelirse bu ülkede futbolun sporla alakası kalmaz. galatasaray artık spor üstü siyasi bir oluşum olarak hayatını sürdürür.
 • 6132
  https://twitter.com/.../1175131999130050560

  sen ne güzelsin, ne duyarlısın. sen bu toplumun vicdanısın, öncüsü, lokomotifisin. başkaları gibi lafta değil gerçek anlamda ülkenin en büyük sivil toplum örgütüsün. seni çok seviyorum.

  neslican tay'ın vefat haberini acı ama anlamlı bir tweet'le haber vermiş olan kulübümüz. neslican'a allah rahmet eylesin, mekanı nurla dolsun inşallah.