• 5978
    bir avuç haddini bilmez lisel(c)i tayfa tarafından keyfe keder yönetilmesi içime dokunan çocukluk aşkımız, asırlık çınarımız. sorsan bu liselilerin kendisi galatasaraylı; uğruna hayatını adayan, bazılarımızın hayattaki en büyük tutkusu galatasaray olan taraftarlar ise galatasaraylı değil. bu hadsizlerin tabiriyle sadece onların sempatizanı olabilirmişiz. aldığınız onca eğitime rağmen kendinizi bu cefakar taraftardan üstün görmeniz nasıl bir pislik sürüsü olduğunuzu gösteriyor. olan galatasarayımıza ve uğruna üzülen taraftarımıza oluyor. çıkarlarınız uğruna galatasaray’a zarar verdiğiniz için kına yakın şimdi zihniyeti bozuk köpekler!
  • 5979
    taraftar olarak yerimizin olmadığını anladığım canım ciğerim. kendi kendimizi boşu boşuna yıpratmanın manası kalmamış. ben kendi çapımda bu düzen değişene kadar boykot etme kararı aldım kulübü her kulvarda. tüm galatasaray kartlarımı, passo kartımı, kombinemi, dekoderimi yenilemeyerek gs store alışverişlerimi keseceğim. okyanusta balık dahi değil elbette katkım tek başıma ama ateşe su taşıyan karınca misali tarafımız belli olsun. bizi kapıdaki paspas kadar değerli görmeyenlere kendimi daha fazla kullandırmamak belki bir nebze rahatlatır içimi. kulüp lisenindir. lise desteklesin kulübü benden naçizane bu kadar. canım yanıyor artık sözlük. derdim mustafa cengiz ibrası da değil. mesele daha derinde. benim rakip takım taraftarına karşı kulübümü savunacak gücüm kalmadı artık. bırakın sahibi olmayı paydaşı olacak kadar değerimin olmadığı yer için neden kırayım sevdiklerimi?
  • 5980
    küçük düşünen, menfaat kovalayan dar görüşlü küçük gruplara bırakılamayacak kadar büyük bir emanettir rahmetli ali sami yen ve arkadaşlarından. bu nedenle türkiye’nin atatürk’ten sonra en büyük markası olan galatasaray, gecesini gündüzüne katan, kendisiyle yatıp kalkan, onu yüceltmeye çalışan taraftarınındır.