• 1
  bu başlık altında yazmak istedim çünkü o kadar saçma ve gereksiz yorumlar görüyorum ki artık dayanamıyorum.
  fenerbahçe'nin yenildiği için paylaşımları dalga geçmeler vs. aynı şey diğer takımlar içinde geçerli tabi ki.
  onlar yapıyor diye yapmamıza gerekte yok.haricinde:
  fenerbahçe maçının ilk 5 dk si hariç sonuna kadar izledim birde ikinci yarı 3 4 dk kaçırdım. evet çok sert müdahaleler oldu kart çıkmalıydı çıkmadı ancak 2 veya tartışılacak 3 tane fenerbahçe'nin de pozisyonu var. rakibin eline gelen top pozisyonları penaltı olmadı. gibi gibi eleştirilecek çok pozisyon var ancak :
  bizim artık bu hakemlerle olan alıp veremediğimizi bırakmamız lazım. ne olursa olsun hakemlerle yaşadığımız polemik bizi ileriye götürmüyor. bunun yerine oynadığımız oyunu eleştirsek belki bir yerlere gider,gelişebiliriz belki oyunumuz, pozisyon bilgimiz, stratejimiz, topsuz alan izleme ve görüş yeteneğimiz artar. bu artış bizi ilk etapta bilinçli bir taraftar ve sonrasında bu bilinçli taraftar bilinçli klüpler oluşturur.
  bırakın artık onu bunu transferi bir oyun görelim ya. almanya ikinci liginde, championshipte gördüğümüz futbol aklını 10 kişilik takım oyununu bir görelim artık. bırakalım hakemi onu bunu yetmedi mi?
  bu hafta premier ligde sadece 1 takımın 2 penaltısı verilmedi.maç sonu sesleri çıkmadı. çıktı antrenör, paşa paşa oynadığı topu eleştirdi. eğer futbolu seven varsa araştırsın bana takım adı söylemesin sormasın.
  oyunumuzu, hatalarımızı kabul etmeden nasıl geliştireceğiz ki zaten ? oyuna bakalım, şu oyunu görelim, oyunu eleştirelim, futbol aklımızı, futbol bilgimizi geliştirelim, az kültürlü olalım, az kültürlü insan yetiştirelim.

  düzenleme : imla