• 17
    2018-2019 sezonunda küme düşecek bursaspor takımında forma giyemeyen oyuncu. başka sözüm yok. kadroda kendisinden 5 yaş küçük atalay babacan varken transferi anlamsiz olur.

    edit: takimda kendisiyle aynı tipte belhanda, emre akbaba, selçuk inan ve atalay babacan varken hangi mevkiye ne için transfer edeceğimizi anlayamadığım futbolcu. eğer selcuk gidecek furkan gelecekse bursadan floryaya sırtımda taşırım ama böyle olmayacağını biliyoruz. ndiaye, mensah tipi top kapan, iki yönlü bir oyuncu da olmadığına göre kalitesinden bağımsız transferi anlamsızdır. 24 yaşına kadar oynadığı hiçbir maçta dikkat çekmedi zaten.
  • 18
    boşa çıkmışsa düşünmeden atlanmalı. türk, genç ve belli yetenekleri var. bonservisim elimde diye çok uçmayacaksa, muğdat'ınkine benzer bir kontratla gelse harika olur.

    edit: mehmet zeki çelik de küme düşmekte olan bursaspor'da kadroya giremeyeceği gerekçesiyle gönderilmişti. 2. ligden fransa ligi'ne gitti. seneye şampiyonlar liginde. oyuncuyu izlediyseniz elbette yorum yapın, ama izlemediyseniz izleyenlerin yorumlarını bir okuyun en azından. çok teknik, yumuşak bilekli, pasları düzgün bir adam. ama işte fizik gücü ve saha içi çalışkanlığı -muhtemelen saha dışı da- soru işareti.