• 187
    göztepe ile kariyer açtım ve ilk transfer dönemini transfersiz kapadım, işler de çok yolunda gitti; galatasaray'ı içeride, bjk'yi deplasmanda yendik fakat fb'ye içeride mağlup olduk. galatasaray'ı da her ne kadar yensem de maç önü fatih terim'in elini öptüğüm için 28 yaşındaki yannis için gs sözlük'te "iyi adammış ya bu" entryleri girildi.

    devre arası mustafa kapı'yı zorunlu opsiyon ile kiraladım ve castro yerine kendisini takıma monte ettim o da sağolsun 5 gol attı yarım sezonda. berkan emir 14 asist, wilzcek 18 gol atmıştı direkt yeni sözleşmeler imzaladım kendileriyle sezon içinde ve bu bir peri masalının ödülleri idi. 2. yarıda gs'miz içeride 3-2 ile bizi yendi, fb ile de 2-0'dan geri gelip 2-2 ile berabere kaldık. jk'yı 4-2 yendik bu kez, jk zaten 18-19 fb minvalinde takılıyordu, iyi de oldu. velhasıl 69 puanla 4. olduk 70 puanlı ts'nin ardından, bir sene önce gs'miz o puanla şampiyon olmuştu "tüh" dedik.

    toplam 9 kişinin sözleşmesi bitti, 4 kiralık sözleşme sona erdi ve 2 de bonservis satışı gerçekleştirdik. yapılanma dedik; mustafa kapı'nın opsiyonu devreye girdi, bedelsiz olarak da mariano artı tolga ciğerci ile anlaştık, mirza cihan, sedat bayrak, yiğithan güveli, romelu, marcel, itakura, ali akman ve güven yalçın ile anlaştık. dedik ki biz bu takımı işleriz, bizi işlediler maalesef 4 galibiyet ve 12 mağlubiyet ile kovuldum lol. genç ve parlak hoca yannis rezil oldu.

    şimdi adanaspor ile anlaştım, playoff mücadelesi veriyoruz. iyi şanslar on demektir.