• 143
  koca bir oyun serisinin oyunculardan "hayde bre koçum sen buraya doğru yardır" diye ok çıkardığımız günlerinden bu yana en kolay oyunu olabilir.

  daha bir sezon geçirdim oyunda.

  yine sıfır lisans ve göbekli pazar ligi oyuncusu olarak ayarladığım profilimle işsiz başlayıp iskoçya 4. ligden anlı şanlı sarı kırmızılı albion rovers'la anlaştım. ağam paşam kümede tut başka da bir şey istemiyoruz dediler. 10 takımlı ligde 10. olacağımız öngörülürken 8. olduk ligde kaldık. ertesi sene de farkında olmadan nasıl bir kadro kurduysam yönetim sezon beklentilerinde şampiyonluk ve play off diye iki seçenek verdi*

  mütevazı davranıp play off dedim şu an dozer gibi ilerliyoruz ligde.

  he bu arada geldiğim sezon deneme yoluyla sırf top sürebildiği için takıma ve ilk 11'e aldığım 16lık bacaksız meğersem olası bir premier lig yıldızıymış, en son 1976'da 40bin £ olan kulüp rekorunu yıllar sonra 60bin£+çeşitli bonuslar 40bin £+kardan %40'a hearts takımına sattım. kulüp ihya oldu.

  bu arada ipucu; bek oyuncuları %50 bile becerebilse kanat bek oynatın. modern bek/savunmada yılan gibi adamların kalbini kırıp gururunu beş paralık ediyorlar, oyuncunun top kapma ve pozisyon alma gibi ana özellikleri iyiyse rakibin tehlikesini büyümeden kesiyorlar orta saha civarında.