• 81
  öncelikle oyunu oynayabilmemizde emeği geçen araztotales kardeşime teşekkürler.

  herkesin belirttiği gibi takım çok iyi ancak uyum sorunları çok fazla. bireysel isimler çok iyi gibi görünse de takım olabilme de ciddi problem yaşıyor galatasaray.

  sene başında gelir gelmez her sene olduğu gibi öncelikle antrenör, gözlemci ve sağlık ekibini yeniledim. sonra sıra geldi kadrodaki şişkinliği azaltmaya.

  de jong, emrah gibi adamlar ile fesh edip, serdar aziz'i 2m'a, eren'i 2.9m'a, yasin'i 1,5m'a, donk'u ise 600k'ya satıp yerlerine berke'yi 2m'a, valencia'dan carlos badal'ı 1,9m'a transfer ettim.

  sol bek arayışları sonuçsuz kalınca transferin son günü jorge'yi kiralıyordum ki imza aşamasında 6 ay sakat olduğunu farkedince manu'dan daley blind'i kadroya kattım. manu'nun kiralık listesine koyduğu diğer bir isim james wilson'ı da yedek forvet olarak aldım ve sezona başladık.

  klasik 4-2-3-1 yerine fernando'nun esas yeri olan daha geride, ndiaye'nin mezzala ile daha çok kendini gösterdiği, beklerin daha ilerde başladığı asimetrik bir taktik ile oynamaya başladım.

  belhanda yine bildiğimiz gamsızlıklarından kurtulamayınca da yerine atalay'ı monte ettim.

  şuan taktik ve alınan sonuçlar bu şekilde:

  https://i.hizliresim.com/VryqDn.png

  sadece 1 beraberlik ile devam ediyoruz.

  edit: derken ilk mağlubiyetimizi 11. haftada antalya deplasmanında aldık. sol bek konusunu da yine valencia'dan álex centelles ile çözdük.